Mix of controlled return goods, unopened and private goods
Minieme gebruikssporen, volledig, 8436044528392 PLAFONDVENTILATOR MET AFSTANDSBEDIENING
Lichte gebruikssporen, plafondbevestiging ontbreekt, 3431541124165 , - Omkeerbare plafondventilator - 3 messen wit gelakt metaal - 112416
Lichte gebruikssporen, kapje met barst in, 8019101100467 ventilator Metallic, Wit
slot afgebroken en beschadigd, bovenste plank ietwat scheef. BTW op marge
Roze ampibiox maat 22 met velcro lichte gebruikssporen
Roze glittersandalen met velcro maat 39 lichte gebruikssporen
Blauwe sportschoenen met verlichting, 1 zijkant gaan lichtjes niet, maat 37 ongebruikt