Mix of controlled return goods, unopened and private goods
Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde doos, (2-Deck DJ Controller, 8 Pads, DJUCED, PC / Mac) 3362934745288
Ongebruikt, getest en werkend, Draadloze stereoluidspreker Zwart, 8435430615395
Ongebruikt, getest en werkend, - Draadloos - Bluetooth Verbinding - Blauw
Ongebruikt Shotgun Videomicrofoon Richtbuis microfoon YouTube Vlogging Facebook microfoon voor iPhone HuaWei Smartphone DJI Osmo Mobile Plus voor Canon Nikon Sony DSLR camera's
slot afgebroken en beschadigd, bovenste plank ietwat scheef. BTW op marge
Roze ampibiox maat 22 met velcro lichte gebruikssporen
Roze glittersandalen met velcro maat 39 lichte gebruikssporen
Blauwe sportschoenen met verlichting, 1 zijkant gaan lichtjes niet, maat 37 ongebruikt