Mix of controlled return goods, unopened and private goods
slot afgebroken en beschadigd, bovenste plank ietwat scheef. BTW op marge
Gebruikt, zware voet, onderaan hout stuk afgebroken, kan nog worden vastgestoken, diam 3m BTW op marge
BTW op marge
Roze ampibiox maat 22 met velcro lichte gebruikssporen
Roze glittersandalen met velcro maat 39 lichte gebruikssporen
Blauwe sportschoenen met verlichting, 1 zijkant gaan lichtjes niet, maat 37 ongebruikt