Whirlpool bad met diverse masagejets voor zowel rug als voeten, 6 zijdelingse hydrojets en airjets op de bodem. Apart in te stellen.
16 stuks. Type LR5-54HIH-410M. Opmerking: Onderste paneel lijkt beschadigd.
Hya-Rain Eco is een compacte pompinstallatie met Brio-sturing voor gebruik van regenwater met automatische aansturing op basis van de behoefte. Max opvoerhoogte 43m. Met geintegreerde droogloopbeveiliging.
2,1x 1,1 x 0,11m Kan op gevel, plat en hellend dak geplaatst worden.
Wandpaneel voor douche of bad. 120x265cm 8mm dik. Kleur: Beton
Binnenunit voor lucht/water warmtepomp split inverter.