Lichte Gebruikssporen, Getest en werkend, met inductielader , div kleuren, 40x40x40cm
Gebruikssporen, cartridges niet aanwezig, 1x kan 3,6l + 1x reservoir 8,2lt , reservoir bovenaan plasticje afgebroken, geen effect werking
Gebruikt, Getest en werkend, accessoires ontbreken, enkel compressor, geen slangen + spuitkop aanwezig
Duidelijke Gebruikssporen, Getest en werkend, wit scwxcq01rr
Gebruikt; enkele glassteentjes hebben beschadiging, kunnen op verschillende manieren gehangen worden. Te reinigen. Ringen 30-50-70cm, LED , cool white
Ongebruikt, 3x spot led + kleurleds in wielen met afstandsbediening
Getest en werkend, lichte Gebruikssporen die wijzen op eenmalig gebruik
Ongebruikt, Getest en werkend, 3,0lt; amazon basics AB500, 700W, high efficiency motor
Lichte Gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, Getest en werkend, 3,0lt; amazon basics AB500, 700W, high efficiency motor
Gebruikt, Getest en werkend, 3,0lt; amazon basics AB500, 700W, high efficiency motor
1x Lader ontbreekt; werkt op ingebouwde batterij, ongebruikt