Ongebruikt, 1x basisset van 2 + 1x uitbreiding van 1 zonder lader. De basisset lader kan 3 bars voeden. Getest en werkend
Getest en werkend, met accu en lader, eenmalig gebruikt
Getest en werkend, 1 vlek , lichte krasjes op ijzer, AEG IKB64431XB 58*52cm
58x51cm ; transportschade : hoeken metalen bescherming beschadigd, Glas nergens beschadigd, 4242002724362
Ongebruikt, Getest en werkend, geen verpakking Type DAB-18
Ongebruikt, Getest en werkend, Donkerblauw ean 8016361926677
Ongebruikt, incl 1 Li-ion batterij, zwart, geen oplader aanwezig.
Plm 13 stuks, defect, beschadigd en/of onvolledig OA Razer++Logitec, Roccat
Ongebruikt, batterijen ontbreken (standaard herlaadbare AA)
Plm 10 stuks, batterijen ontbreken (standaard heroplaadbare AA) met lichte gebruikssporen
Diverse modellen, met gebruikssporen, in blanco/andere dozen, plm 15 stuks
Diverse modellen, niet gecontroleerd, zowel gebruikt, defect of ongebruikt mogelijk; plm 14 stuks
Diverse modellen, niet gecontroleerd, zowel gebruikt, defect of ongebruikt mogelijk; plm 16 stuks