Usually unused goods and / or undeliverables.
vaatwastablet finish powerball quantum citrus = 114 pods, ongebruikt
sun classic = 180 tablets, dozen beschadigd, ongebruikt
vaatwastablet finish powerball super charged quantum max = 128 tablets, ongebruikt