Stock liquidation from Kuurne
h: 800, dia: 700 Locatie: B15
1350x700x500, poot beschadigd Locatie: B15
640x320x560, met stenen blad Locatie: B15
h: 850, in 3 niveau's Locatie: B15
3x diverse dia/hoogte Locatie: B15
2 sets van diverse dia/hoogte Locatie: B15
720x280x150 Locatie: B15
Locatie: B15
600x600x710, incl. houten plateau Locatie: B15
3x verschillende afmetingen, incl. glazen blad Locatie: B15
3x verschillende afmetingen, incl. glazen blad Locatie: B16
3x verschillende afmetingen, incl. glazen blad Locatie: B17
3x verschillende afmetingen, incl. glazen blad Locatie: B18
Zwaan met ledverlichting Locatie: B15
h: 1200, in acacia hout Locatie: B14
diverse afmetingen, in acacia hout Locatie: B14
met messing blad, dia: 440 Locatie: B14
h: 340 en 440 Locatie: B14
verschillende afmetingen Locatie: B14
600x400x650 Locatie: B14
1800x1000 Locatie: B14