Sale due to bankruptcy
type: BR32-182
type: BR32-159
type: 32-139
615-500, samen met spiegel (600x400)
licht beschadigd, 600x460
1160x500
1550x500
1200x500
lengte meubel en kast: 1200
niet compleet, geen lades aanwezig
h: 1600
h: 980-1680, geen deuren aanwezig
800x500
800x540, samen met spiegel (600x650)
1200x540
l: 1220
l: 1200
type: ART 10
1100x670x760
h: 610
type: DCP-J4120DW
surround Logitech + versterker Yamaha
1420x400x770
900x400x2200
vv gebruikssporen
920x440x1800
900x450x1800