Controlled returned goods, checked for basic functionality. Any defects in description. The photos are indicative of the type/model, NOT of the actual item.
Unused = Returned item, the item shows no signs of use, looks unused
Light signs of use: Return item, item shows light signs of (single?) use
Used = Returned item, item shows clear signs of use
Promotion Home delivery : 9.95€ VATi per package (banana box max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, ok, HAUSHOF Slanghaspel, Wandgemonteerde Intrekbare Tuinslanghaspel met 20+2M Slang,12mm diameter slang , Slangvergrendelingsmechanisme, Oprolmechanisme Automatisch, 7 in 1 Spuitpistolen, 180 Graden Draaibaar , B07R1WDPGX
Minieme gebruikssporen, ok, HAUSHOF Slanghaspel, Wandgemonteerde Intrekbare Tuinslanghaspel met 20+2M Slang,12mm diameter slang , Slangvergrendelingsmechanisme, Oprolmechanisme Automatisch, 7 in 1 Spuitpistolen, 180 Graden Draaibaar , B07R1WDPGX
Minieme gebruikssporen, pluggen en vijzen ontbreken, ok, HAUSHOF Slanghaspel, Wandgemonteerde Intrekbare Tuinslanghaspel met 20+2M Slang,12mm diameter slang , Slangvergrendelingsmechanisme, Oprolmechanisme Automatisch, 7 in 1 Spuitpistolen, 180 Graden Draaibaar , B07R1WDPGX
Ongebruikt, ok, 5x X-Sense SD11 Smoke Detector, TÜV and DIN EN 14604 Tested, white , B07F3HT9ZC
Ongebruikt, ok, X-Sense FS07 Draadloze Wifi rookmelderset, intelligente alarmset met verwisselbare lithiumbatterijen en afstandsbediening, zelftestfunctieX-Sense FS07 , basisstation + 5x detector , B09YQH188Q
Ongebruikt, getest en werkend, ok, X-Sense Rookmelder Wi-Fi, sleuf Rookmelder, smal Rookmelderset met beschikbare lithiumbatterij, mute-knop, 2000 m bereik met LoRa-technologie, HFS07, B09WYTWTM1
Ongebruikt, getest en werkend, ok, 2 x X-Sense slimme rookmelder (3stuks), met vervangbare lithiumbatterij en stilteknop, wifi-rookmelder, automatische zelfcontrolefunctie, voldoet aan de norm EN 14604, XS01-WT, 3-pack, B09LQFFYPC
Ongebruikt, getest en werkend, ok, 2 x X-Sense Rookmelder netwerk (3stuks), draadloze rookmelder met verwisselbare batterij, EN 14604 komt overeen met vuurmelder, WLAN, brandmelder met een overdrachtsbereik van meer dan 250 m, XS01-WR Link+, set van 3, B08766LS4T
Gebruikssporen, getest en werkend, volledig, Ginour 750W Plafondschuurmachine met zelfreinigende functie, 7 instelbare snelheden, ledlicht, 225 mm, 6 stuks klittenband-slijpschijven, 4 m slang voor stofafzuiging, B07RGJPH9Q
Gebruikssporen, getest en werkend, enkel toestel en stofzak, Ginour 750W Plafondschuurmachine met zelfreinigende functie, 7 instelbare snelheden, ledlicht, 225 mm, 6 stuks klittenband-slijpschijven, 4 m slang voor stofafzuiging, B07RGJPH9Q
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, IMAYCC Elektrische Beton Vibrator 1300 W 220 V Beton Vibrator 4300 RPM 2 m Slang Lengte Koper Beton Gereedschap, B092DKZHYX
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Solartronics Spanningstransformator FS1500D 12V 1500/3000 Watt zuivere sinus BLAUW m. Display FS serie LifePO4 / lithium, lood-, gel of AGM-batterij compatibel inverter omvormer, B0859JX7T5
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Solartronics Spanningsomvormer 24 V 1500 3000 Watt zuivere SINUS Power USB 2.1 A Gold Edition, B01GE0H1QK
Ongebruikt, ok, Polaire Grip - 2 Sneeuwkettingen
Loopvlakkettingen - Maat 30, 3760035010234
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, Prostormer Wandschuurmachine, 800W, Giraffe Schuurmachine, Instelbare snelheden, Vlakschuurmachine, 6 Schuurschijven, Met Stofslang in Stofzak, B09QM5RMSL
Gebruikssporen, volledig, ok, Zwarte box ipv rood, Ghtmarrine Draadsnijgereedschapsset voor loodgieter, set van 6 1/2", 3/4", 1", 1-1/4", 1-1/2"? 2" handstansen met doos met 6 koppen (6 matrijzen), B097PR6CDK
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, WORKPRO 6-in-1 elektrische nietmachine spijkerpistool 3,6 V 2,0 Ah elektronische spijkermachine voor zwaar gebruik 60 schoten/min voor type 53, 140, 36, 8, 9, T20, B08TBS6ZTB
Gebruikssporen, getest en werkend, volledig, WORKPRO 2-delige accuschroevendraaierset slagmoersleutel 20 V 2,0 Ah, 2 accu's en oplader incl. 6-dlg. boor en 10-delige schroefbit, B08CTVLHW9
Lichte gebruikssporen, volledig, ok, CGOLDENWALL Hydraulisch krimpgereedschap YQK-300 Handmatige Hydraulische Crimper 13T Krimpkracht voor 16-300m? Koper/Aluminium Kabel Terminal Lugs met Geïsoleerde Handvat & Dikke Chrome Stempelen Matrijzen, B07RXPM9M2
Ongebruikt, ok, Housolution 4 inch bankschroef, 360 ° draaibare basis bankklem met 100 mm bankschroef, werkbankschroefreparatietool voor kanaalsnijden, boren, metaalbewerking, blauw, B093SZYGHP
Ongebruikt, volledig, ok, Ejoyous Klinkmoerentang, klinknageltangenset Professionele klinkertang Inspanning - robuuste klinknageltang met ergonomische handgreep 3 stansen 6/10/12 mm, B08X12VPJT
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Deeplee Elektrische pomp, luchtpomp met hoog debiet 450 l/min, 0,65 psi, 130 W, voor luchtbedden, strandspeelgoed en kinderbadjes, snel oppompen, AC 220-240 V, met 3 sproeiers, B08G51DPNZ
Ongebruikt, getest en werkend, ok, verpakking ontbreekt, WORKPRO 6-in-1 elektrische nietmachine spijkerpistool 3,6 V 2,0 Ah elektronische spijkermachine voor zwaar gebruik 60 schoten/min voor type 53, 140, 36, 8, 9, T20, B08TBS6ZTB
Ongebruikt, ok, CCLIFE Suction Lifter Vacuüm Glas Lifter Glas Vacuüm 200 kg Vacuüm Lifter voor Gas Tegels etc., B09QQ9VRKC
Ongebruikt, ok, WaterFilterManLtd 5-traps osmose waterfilter vervangende filterset
Ongebruikt, volledig, ok, Johgee Watertimer WiFi Hub, Smart Sprinkler, irrigatiesysteem, voor tuingazon, automatische irrigatie, regenvertraging, handmatige bediening, B09P3VRVVB
Ongebruikt, getest en werkend, ok, verpakking ontbreekt, IMAYCC 150 mm verstelbare kanaalventilator, kanaalventilator, stille afstandsbediening, 540 m³/h, 2 snelheden, 2600 tpm waterdicht, rookafzuigventilator, pijpventilator voor groeitenten, hydrocultuur, B0B2VL2ML9
Ongebruikt, ok, KENW Zelfaanzuigende waterpomp voor tuin, zelfaanzuigende transferpompen, zelfaanzuigende pomp, draagbare watertransferpompen, olievloeistof, waterpomp voor tuin, garage, aquaria, vijvers, groenten, tuinen, B09MLTXSD2
Ongeopend, KENW Fijnmechanische schroevendraaierset, mechanische schroevendraaierset, mini-schroevendraaierset met opbergdoos, reparatieset voor smartphones voor iPhone, laptop, tablet, horloges, camera, drones, … B09MKG3XVY