Unused = Returned item, the item shows no signs of use, looks unused
Light signs of use: Return item, item shows light signs of (single?) use
Used = Returned item, item shows clear signs of use
Ongebruikt, volledig, CECIPA vierkante roestvrijstalen spoelbak met kraangat, ingebouwde spoelbak 50 x 45 cm, keukenspoelbak voor kast vanaf 50 cm Inclusief zeepdispenser, sifon, excl kraan, B07THCHHNT
Ongebruikt, volledig, beschadigde verpakking, Auralum Thermostatische Douche Kolom Set Zwart In Hoogte Verstelbare Douche Set met Mengkraan Regendouche Systeem, B011NLIQK0
Ongebruikt, volledig, Auralum verchroomde doucheset met regendouchekop + handdouche, B07GB2XGMD
Ongebruikt, ok, Neatfi 152 CM Omkeerbare Plafondventilator, DC Motor, 3 Massieve Houten Bladen, 6 Snelheids Instellende Afstandsbediening, 15 CM en 25 CM Stang Lengte (Grijs) , B08LB6NCGR
Lichte gebruikssporen, Neatfi 152 CM Omkeerbare Plafondventilator, DC Motor, 3 Massieve Houten Bladen, 6 Snelheids Instellende Afstandsbediening, 15 CM en 25 CM Stang Lengte (Grijs) , B08LB6NCGR