Return goods various categories Part 2

3649
Checked return goods, checked for basic functionality. Any defects in description. Photos are indicative of type/model , NOT of actual item.

Minimal signs of use = Return item, item shows minimal signs of one-time use/assembly/removal of box
Slight signs of use = Return item, item shows slight signs of (one-time ?) use
Used = Return item, item shows clear signs of use
Intensively used = Return item, item was used intensively and shows traces of this.

Promotion Home delivery : 11.95€ btwi per colli (banana box max 20kg) via SiBo Drive (info@sibo-drive.com)
Blankenbergsesteenweg 7
8000 Brugge
Blankenbergsesteenweg 7
8000 Brugge
800 lots
€ 4
€ 13
Lot nr:
1921

Ongebruikt, ok, volledig, Werptent voor 2 personen, waterdicht, pop-up tent, automatisch, winddicht, campingtent, ultralicht, voor strand, outdoor, reizen, wandelen, vissen, B0CFXTBSWH

€ 3
€ 11
Lot nr:
1922

Minieme gebruikssporen, ok, volledig, Werptent voor 2 personen, waterdicht, pop-up tent, automatisch, winddicht, campingtent, ultralicht, voor strand, outdoor, reizen, wandelen, vissen, B0CFXTBSWH

€ 3
€ 11
Lot nr:
1923

€ 4
€ 10
Lot nr:
1924

Ongebruikt, ok, verpakking ontbreekt, Enzeno Tuinmeubelhoes, voor L-vormige hoekbanken (links lang-rechts kort), afdekzeil met waterdichte naden, waterdichte loungeafdekking, loungemeubelhoes, 210 x 140 x 75 cm,B0C6Y8C85L

€ 3
€ 10
Lot nr:
1925

Ongebruikt, ok, HiiPeak Ultralichte opblaasbare matras met ingebouwde kussens, pedaalpomp, waterdichte campingmat voor outdoor, wandelen, tent, groen,B0BNPN3VK8

€ 4
€ 15
Lot nr:
1926

Ongebruikt ,getest en werkend, ok, WADEO Campingdouche met pomp, draagbare druk-campingdouchetas met verbeterd schroefdeksel, B087WQJYXG

€ 4
€ 17
Lot nr:
1927

€ 6
€ 12
Lot nr:
1928

Ongebruikt, ok, licht beschadigde verpakking,WADEO Draagbaar Campingtoilet Voor Volwassenen, Ppvouwbaar Toilet Voor Buiten of Binnen, met Deksel, Mobiel Campingtoilet met Afneembare Toiletpapierhouder en Telefoonhouder (Zwart),B0BLYZGMM4

€ 3
€ 17
Lot nr:
1929

Ongebruikt, ok, Sportneer Slaapzak 220 x 84 cm, draagbare slaapzak voor 4 seizoenen, met ritssluiting voor armen en voeten, voor kinderen en volwassenen, voor kamperen, wandelen, reizen, B095LZNVXQ

€ 7
€ 21
Lot nr:
1930

Ongebruikt, getest en werkend, ok, WADEO Camping Douche Kit, Oplaadbare Elektrische Buitendouche Pomp met Smart Digital Display Douchekop Mondstuk voor Kamperen, Wandelen, Reizen, Wassen, B0BN58LG1Q

€ 6
€ 16
Lot nr:
1931

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, WADEO Camping Douche Kit, Oplaadbare Elektrische Buitendouche Pomp met Smart Digital Display Douchekop Mondstuk voor Kamperen, Wandelen, Reizen, Wassen, B0BN58LG1Q

€ 3
€ 13
Lot nr:
1932

Ongebruikt, ok, licht beschadigde verpakking, Mummy Slaapzak, Sportneer Compacte Slaapzakken voor Volwassenen 3 Seizoen Warm Koud Weer Waterdichte Wandelslaapzak voor Volwassen Tiener Kids Backpacken Camping Wandelen Outdoor Reizen,B0B9RWRZL5

€ 3
€ 15
Lot nr:
1933

Ongebruikt, ok, Forceatt Slaapzak, 3-4 seizoenen, mummieslaapzak, winterslaapzak, hij is waterdicht en scheurvast, productgewicht is 1,62 kg, voor outdoor, camping en trekking,B07Y2Q2RWC

€ 4
€ 7
Lot nr:
1934

Ongebruikt, ok,foto inducatief, Petfamily 3in1 grote kattenbak bak met kap deksel blauwe pan, kitten starter kattenbak XL groot Plastic dienblad kat Toilet, stevig en gemakkelijk schoon te maken, 55x45x44cm, B0B5WLG71J

€ 4
€ 9
Lot nr:
1935

Ongebruikt, ok. Alomejor mini telescopische hengel 28049-100 voor buitenvissen, B08LQFT5VH

€ 5
€ 0
Lot nr:
1936

Ongeopend. 2X Molshine 2 Pack Transparante Desktop Multi Washi Masking Tape Opslag Dispenser, Tape Cutter, Tape Roll Houder (Niet Inclusief Afplakband) (Geel), B08TBD393K

€ 5
€ 0
Lot nr:
1937

€ 3
€ 3
Lot nr:
1938

Ongebruikt, ok, Autostoel voor kleine honden, afneembare en wasbare autostoelverhoger voor kleine dieren tot 6,1 kg, middenconsole voor honden en katten, autostoel, autostoel,B0BQBY4393

€ 3
€ 3
Lot nr:
1939

Ongebruikt, ok, Autostoel voor kleine honden, afneembare en wasbare autostoelverhoger voor kleine dieren tot 6,1 kg, middenconsole voor honden en katten, autostoel, autostoel,B0BQBY4394

€ 3
€ 3
Lot nr:
1940

Ongebruikt, ok, Relaxyee Beschermende Gevoerde Shorts Skiën Heup Gevoerde Shorts 0.8in Dikke 3D EVA Heupbeschermer Gevoerde Korte Broek Schaatsen Impact Pad, B09DSK76PL

€ 3
€ 0
Lot nr:
1941

€ 3
€ 0
Lot nr:
1942

€ 6
€ 6
Lot nr:
1943

Ongebruikt, volledig, ok, Gdrtwwh Vleesmolen-opzetstuk, compatibel met alle KitchenAid/PHISINIC keukenmachines met 3 worstvullers, 2 maalmessen, 5 maalschijven, B08BKKG3K3

€ 6
€ 12
Lot nr:
1944

€ 3
€ 25
Lot nr:
1945

Intensief gebruikt, ok. Vortex VO4019 Vleesmolen, elektrisch, 1300 W, gehakt machine met roestvrij stalen mes, compacte 2-in-1 vleesmachine met worstvuller, B09CV13XJZ

€ 5
€ 7
Lot nr:
1946

Minieme gebruikssporen, ok. , staande ventilator, tafelventilator, stil, 10 W DC 80% energiebesparend, 33-64-95 cm in hoogte verstelbaar,

€ 5
€ 11
Lot nr:
1947

Ongebruikt, ok, RECYCO Keukenloper 60 x 180 cm, pvc, 10 mm dik, antislip, waterdicht, keukenmat, loper, tapijt voor keuken, loper (Happiness),B09MD15RMT

€ 5
€ 7
Lot nr:
1948

Ongeopend, mDesign toiletrolhouder – vrijstaande toiletrolstandaard voor in de badkamer – elegante rolhouder voor 4 rollen – donkergrijs , B07QD82L3N

€ 6
€ 16
Lot nr:
1949

Ongebruikt, ok. Reemix Sapcentrifuge voor groenten en fruit van roestvrij staal, 500 W centrifuge, 2 snelheden en 65 mm vulopening, eenvoudig te reinigen, incl. reinigingsborstel, B0CGHD6LCH

€ 6
€ 0
Lot nr:
1950

Ongebruikt, ok. Blinde Halo Halo Kraag en Beschermende Vest Ring voor Huisdieren Leidende Apparaat, Voorkom Botsing, Gezicht Bescherming Huisdier Veilige Accessoires(XXS), B09FPMTTM2

€ 6
€ 6
Lot nr:
1951

Ongebruikt, ok. mDesign hoge opbergdoos – kunststoffen opslagcontainer – praktische accessoiresopberger – set van 4 – transparant, B06XHQ2V8J

€ 3
€ 9
Lot nr:
1952

Lichte gebruikssporen, minieme valschade, ok, getest en werkend. Yabano Popcornmachine voor thuis, popcornmaker machine met suiker en olie, afneembaar verwarmingsoppervlak, 5 liter popcornpopper, antiaanbaklaag, groot deksel als serveerschaal, ruimtebesparende opslag [Energieklasse A+++], B0811MKGMZ

€ 6
€ 8
Lot nr:
1953

Ongebruikt, ok. SOKANY AJ2085 Cordless Steam Iron Stoomstrijkijzer, draadloos stoomstrijkijzer, 2400 watt, 370 ml watertank, draadloos stoomstrijkijzer incl. basisstation, keramische strijkzool (groen), B09NDCS5C2

€ 6
€ 18
Lot nr:
1954

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, i-Box Shuffle, CD-Speler DAB/DAB+/FM Radio met Bluetooth, Compact Stereosysteem met 10W Oplaadstation voor Mobiele Telefoons, USB MP3-speler, 2x 5W Stereoluidsprekers HiFi-systeem CD player , B08WPRGBS3

€ 4
€ 19
Lot nr:
1955

Ongebruikt, ok. Calogy Mini Heat Press, Heat Transfer Machine, Led Klein En Draagbaar Strijkijzer, Temp Control, Geïsoleerde Veiligheidsbasis, Past Voor Ambachten, T-Shirt, Hoed, Cap, Kussens, B0BP1WK1NX

€ 8
€ 10
Lot nr:
1956

Ongebruikt, ok. KANARS Whisky Glazen en Karaf Set, Kristallen Whisky Decanter 750 ml met 4 Whiskyglas 300 ml voor Cognac, Wodka, Whisky, Scotch, Martini, Cocktails, Set van 5 Stuks, Mooie Geschenkdoos, B07MDQ36DD

€ 8
€ 12
Lot nr:
1957

Ongebruikt, volledig ,ok, KANARS Whisky Glazen en Karaf Set, Kristallen Whisky Decanter 750 ml met 4 Whiskyglas 320 ml voor Cognac, Wodka, Whisky, Scotch, Martini, Cocktails, Set van 5 Stuks, Mooie Geschenkdoos, B07VGRMHJ4

€ 5
€ 7
Lot nr:
1958

Ongebruikt, wit, ok, foto indicatief, kleur is wit. DUSENHO Citruspersmachines Oplaadbaar - Draagbare sapcentrifuge met USB en reinigingsborstel voor sinaasappel, citroen, grapefruit, B0BFVQMN4C

€ 5
€ 5
Lot nr:
1959

Ongebruikt, paars, ok, foto indicatief, kleur is paars. DUSENHO Citruspersmachines Oplaadbaar - Draagbare sapcentrifuge met USB en reinigingsborstel voor sinaasappel, citroen, grapefruit, B0BFVQMN4C

€ 2
€ 3
Lot nr:
1960

Gebruikssporen, zwart, ok. DUSENHO Citruspersmachines Oplaadbaar - Draagbare sapcentrifuge met USB en reinigingsborstel voor sinaasappel, citroen, grapefruit, B0BFVQMN4C