Return goods household, care, work equipment, IT

3042

At the request of the client, this auction is exceptionally extended for 2 weeks.

Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
1200 lots
€ 17
€ 26
Lot nr:

Minieme gebruikssporen, ok, getest en werkend, Comfee CHK 3.6B Cooker Hood 60 cm, Wall Hood 320 m³/h Head-Free Airflow, 3 Speed Levels, 2 x Activated Carbon Filters, 2 x 5-Layer Washable Aluminium Grease Filters, 1 LED Light, Black [Energy Class B] , B09FQ1TKGJ

€ 20
€ 30
Lot nr:

Ongebruikt, ok, getest en werkend, Comfee CHK 3.6B Cooker Hood 60 cm, Wall Hood 320 m³/h Head-Free Airflow, 3 Speed Levels, 2 x Activated Carbon Filters, 2 x 5-Layer Washable Aluminium Grease Filters, 1 LED Light, Black [Energy Class B] , B09FQ1TKGJ

€ 50
12
€ 170
Lot nr:

Ongebruikt, ok , Keystone Peak Festa Outdoor Pizza Oven + 2 fueling modes (Wood & Gas) + Efficient energy consumption + Homemade Pizza Maker + Ideal for families/gourmets , B09WGR94B2

€ 30
€ 0
Lot nr:
20

Ongebruikt, volledig, ok, Korvo Keukenaanrecht in druppelvorm, roestvrij staal, mat zwart, 18 gauge enkele kom (60 x 46 x 21,5), B08FR5TDJG

€ 30
€ 30
Lot nr:
21

€ 5
€ 11
Lot nr:
23

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Mini Smoothie Blender, 450 ml Mini Smoothie Blender met 6 messen, Elektrische draagbare Blender Blender voor Smoothie en Shakes, Kleine draagbare Blender Opladen via USB voor Sportreizen, B0B5TT4X1N

€ 5
€ 9
Lot nr:
24

€ 6
€ 6
Lot nr:
33

Ongebruikt, volledig, ok, Candicap 6 Ounce Porselein Ramequins, Candy Bowls voor Bakken, Pudding, Creme Brulee, Custard Cups voor Serveren, Oven, Magnetron en Vaatwasmachinebestendig (6 Ounce, Matroze), B09P4YZZMX

€ 20
€ 0
Lot nr:
35

Ongebruikt, volledig, ok, CECIPA keukenspoelbak, 40x45 cm, voor onderkasten van 40 cm of breder, met overloop- en afvoergarnituur, roestvrijstalen bak, inbouwspoelbak met zeepdispenser, antraciet, B093BSMC4Z

€ 15
€ 31
Lot nr:
36

Ongeopend, in seal, Lonheo Keukenkraan mat zwart met uittrekbare dual spray - Gootsteenkranen 360° draaibare éénhendel Mengkraan Keuken Barkranen, B08G1MSM5D

€ 7
€ 14
Lot nr:
37

Ongebruikt, ok, FRIEDEWALD French Press
Coffee Maker
French Coffee Press
1 L Thermal Coffee Maker
Double-Walled Insulated
Stainless Steel
8 Hour Thermal Effect , B094VKL2L1

€ 8
€ 18
Lot nr:
49

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Stoomreiniger, multifunctionele handstoomreiniger met tank en accessoires, hogedrukstoomreiniger Handstoomreiniger voor keuken, badkamer, tapijten, kleding, gordijnen, B0B56HDXSL

€ 7
€ 7
Lot nr:
64

Ongebruikt, ok, Sablets & Reflets 6 steelglas Helder - 300 ml - B01K7W4MUE

€ 7
€ 0
Lot nr:
65

€ 6
€ 12
Lot nr:
66

Ongebruikt, Cadrim Strijkijzer, stoomreiniger, draagbare vaporisator, stalen plaat, pluisborstel, 1500 W, capaciteit 280 ml, snel opwarmen in 20 emmers, ideaal voor op reis en thuis (280 ml), B07QS3FGL9

€ 6
€ 8
Lot nr:
67

€ 4
€ 7
Lot nr:
68

Lichte gebruikssporen, Cadrim Strijkijzer, stoomreiniger, draagbare vaporisator, stalen plaat, pluisborstel, 1500 W, capaciteit 280 ml, snel opwarmen in 20 emmers, ideaal voor op reis en thuis (280 ml), B07QS3FGL9

€ 6
€ 18
Lot nr:
69

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Ahoolye 800W multifunctionele staafmixer, 5 in 1 staafmixer zwart en rood, B09P53TLQ2

€ 6
€ 16
Lot nr:
70

€ 6
€ 12
Lot nr:
75

Ongebruikt, ok, HUSANMP Set van 3 ronde braadpannen van gehard glas 0,5 l + 1 l + 1,8 l glazen bakvorm met deksel voor oven, vriezer en vaatwasmachinebestendig (0,5 l + 1 l + 1,8 l), B0B8C2T4KW

€ 5
€ 13
Lot nr:
76

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, SCARLETT SC-EK21S83 Snoerloze RVS Waterkoker - 1.7 L - 2200 W - Met LED Verlichting - Kalkfilter - Rood

€ 7
€ 13
Lot nr:
77

Ongebruikt, volledig, montagesporen, Jamonprive Professionele Hamstandaard Gelakt met Hammes + Aanzetstaal + Hamdeksel + Keukendoek + Schort + Tang - Hamhouder Ideaal voor Serranoham, Iberico Ham en Italiaanse Prosciutto, B0B69NQSNW

€ 5
€ 19
Lot nr:
78

Ongebruikt, volledig, ok, Pastamachine handmatig RVS, pastamachines, afneembare hand pastahouder met afneembare hand voor in het restaurant in de Keuken, B0987SMRSY

€ 6
€ 25
Lot nr:
80

Ongebruikt, volledig, ok, VOVZON Whiskystenen en -glazen - 8 Whiskey Scotch Bourbon Chilling Stones, 2 whiskyglazen in houten kist, B085Q1QHXK

€ 5
€ 17
Lot nr:
83

Ongebruikt, volledig, ok, EZOWare Set van 4 hoge borosilicaatglazen voorraadpotten met luchtdichte bamboe schroefdeksel set, 1360 ml doorzichtige keukenvoorraadkast voor granen, pasta, noten, kruiden, meel, koffie, B07RNQ46VH

€ 6
€ 20
Lot nr:
84

Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde verpakking, Fagor Blender glazen kom met schaalverdeling, 1,5 l, 2 snelheden + pulse, 2000 omw/min, B0B5TXS5Q3

€ 5
€ 20
Lot nr:
86

Ongebruikt, getest en werkend, Livia - Panini Grill - Tosti-Ijzer - Sandwitchgrill - LPG2202, B08V1B1MJ7

€ 6
€ 14
Lot nr:
87

Ongebruikt, volledig, ok, COFUN Vleesmolen-opzetstuk voor KitchenAid keukenmachines, vleesmolen voor Kitchenaid accessoires met maalschijf worstvulhoorn, optionele accessoires voor KitchenAid blender

€ 6
€ 8
Lot nr:
88

€ 5
€ 14
Lot nr:
90

Ongebruikt, getest en werkend, ok, HASAYAKI 350 W elektrische raclettegrill voor 2 personen met stenen plaat,grillplaat met antiaanbaklaag,2 kaaspannen,2 beukenhouten spatels, B08JGGKLC9

€ 6
€ 18
Lot nr:
91

Ongebruikt, getest en werkend, licht beschadigde verpakking, HOMEASY Hakmolen universele hakmolen met 2 liter roestvrijstalen kom, 350 W elektrische multihakmolen met 2 snelheden, vleesmolen met 4 messen voor vlees, uien, groenten en fruit, B07H9PCCRD

€ 5
€ 11
Lot nr:
93

€ 5
€ 7
Lot nr:
100

Ongebruikt, volledig, ok, MATANA 300 Elegant zilver kunststof bestek, kunststof bestek - herbruikbaar & stabiel, B081QFY8JL

€ 5
€ 9
Lot nr:
101

€ 7
€ 13
Lot nr:
108

Ongebruikt, getest en werkend, ok, ZenCore Elektrische Waterkoker 1.7L Heetwaterkoker1500W Snelle Heetwaterkoker met LED-indicator, Snoerloos BPA-vrij, 304 Roestvrij Staal Automatische Uitschakeling en Droogkookbeveiliging, B08XBNDNM7

€ 7
€ 13
Lot nr:
109

€ 6
€ 16
Lot nr:
115

Ongeopend, licht beschadigde doos, HOHSCHEID Zwanenhals waterkoker, 1200 ml / 40 oz roestvrij staal waterketel inductie gooseneck ketel koffiekan met thermometer, B0B4S4TD3R

€ 6
€ 10
Lot nr:
116

Ongebruikt, ok, Barista Legends® French Press roestvrijstalen thermische koffiepers (1 liter) - dubbelwandig koffiezetapparaat voor lange verse filterkoffie, B091TMV2T1

€ 6
€ 10
Lot nr:
117

Ongebruikt, ok, Barista Legends® French Press roestvrijstalen thermische koffiepers (1 liter) - dubbelwandig koffiezetapparaat voor lange verse filterkoffie, B091TMV2T2

€ 6
€ 12
Lot nr:
118

Pages

Filter by category