contents garage, shop and private
L: 400 cm H: 200 cm met eiken hoek zonder inhoud
L: 350 cm in eik met tableau in jazzberg zonder inhoud
2 stuks houtkleuren en grijs zonder inhoud
6 stuks
4 stuks
2 stuks
L: 200 cm B 60: cm H: 200 cm
2x tweezit - salontafel - poef
H: 250 cm B: 200 cm in mdf zonder inhoud
L: 600 cm H: 250 cm B: 70cm in mdf zonder inhoud
1 tafel - 6 stoelen
tafel - vogelkooi - 2 stuks zetel
19de eeuw
2 stuks in eik
H: 180 cm L: 60 cm B: 60 cm in hout en metaal
2 stuks en speelgoed
c.a. 1870 willem de vijfde H: 161 cm B: 90 cm D: 71 cm
L: 133 cm B: 61 cm H: 41 cm
getekend 249 a.c. made portugal
getekend metaal
kaasfiets
paarden
17 stuks