Verkoop wegens stopzetting activiteiten
inclusief schouw, gat moet volgens de regels van de kunst gedicht worden
Locatie: winkel
18 feet x 48 inch (5,5 m x 1,21 m), 4 verpakkingen
Locatie: magazijn
deels compatibel, alles moet mee!
Locatie: buiten
merendeel complete sets (maar beschadigde dozen), plm 25 sets
Locatie: buiten