Promotie thuislevering Sibo Drive:Prijs per colli 7,95 € btw incl1 colli kan meerdere items bevatten. Volume is ca bananendoos tot max 30kgGecombineerd met goederen uit veiling 1462
Ongeopend
Ongebruikt
expert by stanleyn ongeopend
openen allemaal met zelfde sleutel
verpakking beschadigd
met sirene, verpakking beschadigd
incl batterij ongeopend
wit/groen of rood licht, incl batterij
35cm, verpakking beschadigd
Ongebruikt ; 30lumen
ongebruikt, groot 80 lu,en, verpakking open
9 stuks ongebruikt
batterijklemmen en brass bullets solder + drukschakelaar
Ongebruikt, legten 70cm lang galvaniseerd
Ongeopend; 7,5x102mm
Timeswitch QE1, ongebruikt
ongebruikt, methvenTVL106M
peres WHS15
Meeste ongeopend, ca 130 stuks
90psi chrome cap
diverse maten en sterktes , ca 700 stuks
1meter 3Ton, ongeopend
nieuw, stapelbaar, 100x75x80
spirale met altex inleg, maat 47, ongebruikt
Trend line
54/56; 8427310015531