3x Dispenser , grootste glasdeksel ontbreekt, + 2x 4 mini drinkjars
1x Ongebruikt met beschadiging zijkant ( lekt niet) en 1 x lichte gebruikssporen, + ' extra cartridges
Ongebruikt, 1 cookermet en 1 zonder tray + cooking mesh
Ongebruikt, pickles kit 1 glas barst in maar lekt niet
Ronde glazen zijjkant geblisterd , grootste ongebruikt en ok , kleinste 1 zijkant deksel afgebroken en kleine blauwe lichte gebruikssporen, kunnen allemaal nog gebruikt worden zonder problemen
Ongebruikt, 1 set van 3 inox kommen met deksels en inzetbare raspen / 2 inklapbare zeven
Ongebruikt, schade deksel geen effect op werking , getest en werkend
Cookie Cutters / Batter dispenser / 3 cupcake-trays + 3 cake-vormen +Mini-donut tray
3x Cake Tin + Icing&Biscuit set + Pancake dispenser, lichte gebruikssporen, Pancake hendel ontbreekt, geen effect op werking, biscuitset enkele acc ontbreken