Sale due to interior renovation
NOTE: 11/28 is the ONLY pick-up option. You can work until you are done
l: 1300
(bijpassende voetbank en fauteuil van kavel 332)
100% PP
vv bijpassende kussensets
lederlook
hoogte zitvlak: 650
1050x550/770/990x460
h: 1100
1200x470x1480
1000x700
waarvan 1 met niet bijpassend zitkussen
deels beschadigd
vv glazen blad, h: 700
vv glazen blad, 700x770
1300x980x730
600x800
2200x1000
vv marmer blad, 980x430x830
vv glazen blad, bovenstuk draaibaar, 600x840
vv lederen blad, 800x500
bestaande uit 2,5 zit, 2x 1-persoonszit
waarvan 1 met ontbrekend blad
Kofferstoel, armstoel en bijzettafel
Locatie: 1e verdiep, kamer 106
vv marmer blad, 1100x700x500
1300x2000, vv hoofdeinde en 2x nachttafel
vv marmer blad, 700x530x730