Diverse merken o.a. Nicky Vankets, Cypres, Olivier Strelli, ... +/- 86 stuks
Diverse merken o.a. March 23, Frida, Cypres, Via vai, ... +/- 85 stuks
Diverse merken o.a. Frida, March 23, TOMMY HILFIGER +/- 45 stuks
Ondergoed, nachtkledij, ... Diverse merken o.a. Anita, Eskimo, ... 210 stuks
Diverse merken o.a. Xandres, HAMPTON BAYS, LEEANDME 105 stuks
Sjaals en riemen 180 stuks
Xandres, LEEANDME 80 stuks
Parfumstaaltjes, lakens, naaigaren
Under Armour, Food Joy 18 stuks
32 stuks
+/- 800 stuks
zwemkledij, hoedjes, petjes Banana Moon, Archimède 120 stuks
American Outfitters 160 stuks
59 stuks
LEEANDME, ZaraKids (kleine defaults) 200 stuks
160 stuks
180 stuks
185 stuks
200 stuks
290 stuks
130 stuks
175 stuks
Kleine defaults 50 stuks
enkele schoenen onpaar of beschadigd 60 stuks
Diverse merken 200 stuks
enkele beschadigde stuks 60 stuks
+/- 240 stuks
Paspoppen, rekjes, schoenzolen 5 stuks
90 stuks
100 stuks
105 stuks
140 stuks
190 stuks
120 stuks