Collection of small bankruptcy projects
LK440 1x gebruikt Locatie: A8
type: MMX B6 nieuw Locatie: A8
type: MMIX B6 nieuw Locatie: A8
samen met toebehoren nieuw Locatie: A8
zonder toebehoren nieuw Locatie: A8
Nieuw Locatie: A8
chroom nieuw
3x ronde plafondverlichting dia:800 Locatie: B10
Nespresso Crups + Bestron waterkoker Locatie: B10
Locatie: B10
type:CO3030F0, 2400 watt Locatie: B10
voor pijnlijke spieren Locatie: bureau boven
Locatie A6
type: schaerer ambiente 2 Locatie A6
samen met staander Locatie A6
l: 300, aansluiting: 50mm Locatie A6
dia: 500, aansluiting: 50mm Locatie A6
dia: 440, aansluiting: 50mm Locatie A6
aansluiting: 65mm Locatie A6
500x450, aansluiting: 50mm Locatie A6
dia: 110x 315x410, benor gekeurd Locatie A6
type: Bakermatic, 1700x800x1500
Locatie A7
2000x1000 Locatie A7
type: c6c Locatie A7
3x doos Locatie A8
verstelbaar van hoogte en lengte Locatie A8
plm 175 stuks, diverse kleuren Locatie: B18
plm 300 messensets Locatie: B18
plm 50 stuks Locatie: B18