Ongeopend, Coran Bluetooth-speaker, LED , Accu , wit, Smart Speaker, bij druk op knop leest hij vers uit de Koran voor, B07NKV5DYV
Ongeopend, Haylou T19 Ture Wireless Earbuds with In-Ear Detection/30H Playtime/Smart Noise Cancelling/APTX Infrared Sensor(White) , B08QMQS5VX
Minieme gebruikssporen, resten van tape op toestel zie foto's ,Innsky Friteuse Sans Huile 5,5L XXL, 1700W Air Fryer avec 11 Programmes, Friteuse à Air avec Fonctions Préchauffage, Décongélation, Maintien au Chaud et Minuterie, Airfryer Écran Tactile LED, Recettes [Classe énergétique A+++] , 718774618603
Ongebruikt, ok, Aidodo Luchtontvochtiger, 900 ml, mini elektrische luchtbevochtiger, automatische ontvochtiger ; B07ZCGKSLX
Ongebruikt, Getest en werkend, Hianjoo Aroma Diffuser 450ml Luftbefeuchter mit Timer , B08HHYZJS6
Ongebruikt, getest en werkend, engelse stekker met adaptor, B0998CFF39
Ongebruikt, getest en werkend, VonShef Waterkoker, roestvrij staal, champagnekleur, 1,7 l, 3000 W, waterniveau-indicator, droogbescherming, afneembaar filter, kabelopslag en automatische uitschakelfunctie, elektrisch en draadloos, 7 koppen ; B07J6P4Q22
Ongebruikt, verpakking ontbreekt, Rossetto Evolution 2-in-1 friteuse + glazen deksel - 24 cm ; B07CHN5L25
Ongebruikt, ok, Lightess Kristall Nachttischlampe mit 2 USB Anschluss, Touch, E27, K9-Kristall Dimmbar , incl lamp, B09Q5GCQY6
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, klein deukje , geen zakjes inbegrepen, , Vacuum Sealer for Dry and Wet Food Vacuum Sealer ; B0919VQPQK
Ongebruikt, getest en werkend, Equation Elektromechanische verwarming - convector, vaste radiator, verwarming ASTER 500 Celcia, B07K13K83Y
Ongebruikt, getest en werkend, Handstofzuiger Akku 8000Pa, ARORY 120W 3 * 2200mAh Li-Ionen Accu, , Edelstahl-Filter, LED-Licht ; B09C39DM2N
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Handstofzuiger Akku 8000Pa, ARORY 120W 3 * 2200mAh Li-Ionen Accu, , Edelstahl-Filter, LED-Licht ; B09C39DM2N
Lichte gebruikssporen, TOLEAD Wasmachinebasis voor wasmachine, droger, koelkast of zer, verstelbare wasmachinebasis, lengte en breedte 42-68 cm, hoogte 9-13 cm, verstelbaar, draagvermogen 350 kg, B08Z3FL6WT
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Induktionskochfeld,AMZCHEF einzel-induktionskochplatte,2000W Max mit 10 Temperatur und Leistungsstufen,tragbares einzeln Induktionskochfeld mit Timer,einfache Tastensteuerung,Ein-Klick-MAX/MIN ; B09NDJ82KC
Ongebruikt, getest en werkend Aobosi inductiekookplaat, enkele inductiekookplaat, draagbare kookplaat keramisch glas met digitaal display kookplaat inductiekookplaat, sensortoetsbediening, timer, 2000 Watt ; B07ZH76WVK
Ongebruikt, ok; Flat Mop with Bucket Self Cleaning Mop System with 8 PCS Microfiber Reusable Mop Pads and 5 PCS Cleaning Rags ; B0897FX33Y
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Merdoo Air Cooler met afstandsbediening
Ongebruikt, mDesign Double Retractable Clothes Line – Wall Mounted Washing Line with Two Lines Up to 12.8 Metres – Set of 2 – White, B083QPS5Y2
1x Ongebruikt, 1x Lichte gebruikssporen, verpakkingen ontbreken, Getest en werkend, Hianjoo Aroma Diffuser 450ml Luftbefeuchter mit Timer , B08HHYZJS6
Ongebruikt, Zicosy Elektronische digitale target voor Guns N-Strike Elite/Mega/Rival Series - Auto-Reset Intelligent Light Sound Effect Scoring Targets Toys for Boys and Girls, B08YTCLCPL
Ongebruikt, ok, Garden decoration cat garden decoration butterflies Solar B093BX53YM
Getest en werkend , 2M Salcar LED Fairy Lights with LED , 12 Stars, 138 LEDs, Light Curtain, 8 Modes, Indoor & Outdoor String Lights, (WRGB Warm) [Energy Class A+++], B07SYP7VBG
Ongebruikt, getest en werkend, verpakking ontbreekt ,ZWOOS Radiateur Soufflant Portable - Chauffage électrique Basse Consommation - Radiateur électrique 800W ; B09G9KDFP8
Ongeopend in vacuum, Aujelly Soft Area Rug Hellgrau 90 x 150 cm ; B08PZ11VHB
Ongebruikt, A2D Things® Zilveren bekers voor tepels, tepelhoedjes voor de preventie en behandeling van borstkloven tijdens borstvoeding, italiaanse productie, B08WPF6FVH
4 Paketten met elk 3 Rompers /identieke prints, van elke maat 1 verpakking : 0-3M / 3-6M / 6-9M / 9-12M
4 Paketten met elk 3 Rompers / identieke prints, van elke maat 1 verpakking : 0-3M / 3-6M / 6-9M / 9-12M
4 Paketten met elk 3 Rompers/ identieke prints , van elke maat : / 3-6M / 6-9M / 9-12M (2x)
Plm 7 stuks, gecontroleerd, oa rugzakje, cosmetic bag speelgoed, foto medaillons
Plm 4 verpakkingen , diverse prints en leeftijden ( van 2 tot 5jaar), ongeopend,