Return goods from various webshops with damaged packaging and / or user traces Product photos may differ slightly in color / model
Groen
Roze
wit, Beide na te zien
lichtgroen, kleine beschadiging (zie foto)
Donkergrijs 800x500 800x500
groen
roze
rood
zwart
1000x470x380
800x500x480 zijkant iets los
wit
800x500x480
Zwart licht beschdigd
scharnier na te zien grijs
1000W
1080x584x784
Pootjes aanwezig, handle ontbreekt
gebruikt wit