Returned goods have been tested for basic funtionality, see description for possible defects.
Promotion Home Delivery : 8.95€ VATi per package (banana box max 20kg) via SiBo Drive
Attention : Exit Ruddervoorde (E403) is closed, take Exit Torhout or Lichtervelde (E403) or Oostkamp (E40) or take advantage of the promotion on home delivery.
Ongebruikt, ok, Exerz Antiek Globe Met Een Houten Basis - Dia 25cm Wereld Globe Roterend 5060444451757
Ongebruikt, Saiji Laptoptafel voor bed, draagbare laptoptafel, opvouwbare laptoptafel, bedtafel, laptoptafel van pvc-leer, compatibel met laptops tot 17 inch voor bank, vloer en bed, B0923JJD9P
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ZWOOS Digital Photo Frame 12 Inch - Electronic Picture Frame - Resolution 1280 x 800 - Supports up to 32 GB - Photos, Videos, Music , B09JK3NKCC
Ongebruikt, getest en werkend, Garsent Digitale fotolijst, 15,4 inch, 1280 x 800 cm, hoge resolutie, digitaal aflum met bewegingssensor, foto/muziek/videospeler, kalender, alarm, digitale fotolijst met afstandsbediening, AC 100-240 V (zwart) , B07STW582S
aGreatLife® koninklijk schaakspel van hout, handgemaakt, hoogwaardige schaakplank van echt hout, magnetisch, Wooden Chess Set - schaakcassette middeleeuwen, inklapbaar, 38 x 38 cm, met opbergdoos B071KTJ6Y5
2x Ongebruikt, volledig, mDesign - Bijzettafeltje - nachtkastje - met schap -Lichtgrijs, B07X37FX9X
4x Ongeopend, 4 packs van 4 stuks, Hettich Keukenkast Garderobe Kastdeur Lift Verblijf Ondersteuning Hydraulische Lente Gaszuiger Pneumatisch 49682 Soft Close Verblijf Scharnieren 100N Pak van 4Pcs
Plm 11 verpakkingen, voornamelijk furniture feet + Ophangarmen, diverse afmetingen en diameters, meeste ongebruikt