2 stuks
Boom en beekje
Bloemenmotif "escuela Holandesa"
Boom-bootje
Schip in storm " S,Vilata"
Ergens in het veld+vijver
"Bouret"
Ventje
goud motief
4 stuks
3 stuks
Porcelein
2 stukd
met Pauwen op
Beige-Bordeaux
met bloemen erop
met tafereel
2 stuks Bronskleurig
2 stuks met cashmir tekening
Roze/Goud drakekoppen
wit met bloemen
2 stuks grote met blauw-goud-oranje
met bloemen erop "Boch"
Chinese met tafereel
Chinese met vogel op
Delft blauw
Uit het verre Oosten
Chinees met vlinders en pauwen
Chinees,groen-bruin
met hertje
Met roestkleurige bedrukking
Met groene pauw
Chinese met gouden versiering