Best-Buys Mix

2696
Mix of overstock and controlled return goods.

Promotion Home delivery : 8.95€ vati per colli (banana box max 20kg) by SiBo Drive
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
520 lots
€ 5
€ 9
Lot nr:
50

AMT Gastroguss AMZN-I-524-Z20B Koekenpan, halfhoog, diameter 24 cm, 5 cm hoog, gegoten aluminium (aluminium), Lotan® antiaanbaklaag voor vetvrij braden, met afneembare steel, inductie,

€ 6
€ 12
Lot nr:
93

Ongebruikt, geopende dozen ,Kingrack Sink Dish Drainer 2 Tier Large Capacity Dish Drainer Rack Dish Rack Organiser , B082XP987N

€ 6
€ 14
Lot nr:
94

€ 10
€ 20
Lot nr:
96

Ongebruikt, ok, geopende doos, incl accessoires, B089FZX4WS

€ 1
€ 4
Lot nr:
117

3x 90stuks,Sinaas Smaak, Gelatine free, geschikt voor vegetariërs, bevat 12 vitaminen en mineralen ter ondersteuning van het immuunsysteem, Vitamins A, D, E, K, C, B6, B12, Niacin, Folic Acid, Biotin, Zinc & Iodine.

€ 2
€ 15
Lot nr:
118

Minieme gebruikssporen, ok, Auralum Black 360° Rotatable Kitchen Single Lever Mixer Tap C High Spout Kitchen Tap Made of Brass Sink Mixer Tap, B0897FK1R1

€ 20
€ 30
Lot nr:
126

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, 0010942221715

€ 4
€ 13
Lot nr:
132

Ongebruikt, getest en werkend, engelse stekker met adaptor, B0998CFF39

€ 11
€ 46
Lot nr:
286

Machine voor pads Lollina lichtblauw + 40 pads gratis+ 4 kopjes ongebruikt, getest en werkend B09HTXTB65

€ 4
€ 0
Lot nr:
289

Vegan Milker zwart van ChufaMix. Hulpmiddel voor het maken van plantaardige melk. Zeef voor plantaardige melk. Inhoud 800 ml. Roestvrij stalen filter B08LZSPY4X ok, lichte gebruikssporen

€ 4
€ 17
Lot nr:
290

Ongebruikt, ok, Black Tetsubin Style Tea Set Includes 1200ml Cast Iron Teapot, Coaster, 2 Tea Cups and Removable Infuser , B01J7AWNDA

€ 4
€ 7
Lot nr:
291

Ongebruikt, GWCLEO Luxury Compact Wine Opener with Lever and Built-in Foil Cutter, Sommelier Sets with Wine Pourer and Wine Stoppers,B07FLQT7Z9

€ 3
€ 17
Lot nr:
292

RB Ballon Gin Cocktail-Glazen zwart Premium-Plastic Onbreekbaar 40cl, 6 Stuks, B078XMCJZX

€ 3
12
€ 26
Lot nr:
293

Ongebruikt, KICHLY - Glazen voedselopslagcontainer - 18 Stuks (9 Containers en 9 Transparante Deksels) - Vaatwasmachinebestendig - Magnetron- en vriesvriendelijk - Lekvrij - BPA-vrij, FDA & FSC-goedgekeurd , B07V6JDHZZ

€ 3
€ 4
Lot nr:
300

Ongebruikt, Homiso Coffee pod holder, Tassimo compatible, coffee capsules storage, voor 64 x capsules , B07FRMZTJC

€ 4
€ 11
Lot nr:
301

Ongebruikt, Homiso Coffee Pod Holder - Nespresso Compatible - Coffee Capsules Storage, 60 x Capsules ,42.1 x 30.8 x 8.4 cm, B07PHFTQCS

€ 5
€ 15
Lot nr:
304

Ongebruikt, beschadigde doos, Vecoor Electric Hand Blender 6 in 1 Stainless Steel Purée Stick Set, 1000 W Strong Power, 12 Speeds & Turbo Button Blender, B094MN5Y3B

€ 4
€ 100
Lot nr:
306

Ongebruikt, enkel de scharnieren van het houten doosje zijn stuk, messen ok, Set Of 3 Cooks Knife, Kitchen Knife, Professional Knife – NAKIRI, Santoku, Professional Cutting Kit , B07FNR14X4

€ 3
€ 4
Lot nr:
307

€ 2
€ 0
Lot nr:
309

Ongebruikt, ok, B09CD6SRP9

€ 3
€ 5
Lot nr:
315

Ongebruikt, enkel de zeef heeft een deukje,

€ 2
€ 11
Lot nr:
316

Ongebruikt, mDesign - Keukenrek - schap - voor keukenkastjes, werkbladen, voorraadkasten

€ 5
€ 13
Lot nr:
317

Ongeopend, Acekool Stand Blender, Smoothie Mixer 800 W, Smoothie Maker Blender 1.75 L with BPA-Free Glass Container, 6 Stainless Steel Blades, 21000 rpm, 5 Speed Levels, Low Noise BC1 [Energy Class A+++] , B09TR6P7CN

€ 5
€ 15
Lot nr:
318