AMT Gastroguss AMZN-I-524-Z20B Koekenpan, halfhoog, diameter 24 cm, 5 cm hoog, gegoten aluminium (aluminium), Lotan® antiaanbaklaag voor vetvrij braden, met afneembare steel, inductie,
Ongebruikt, geopende dozen ,Kingrack Sink Dish Drainer 2 Tier Large Capacity Dish Drainer Rack Dish Rack Organiser , B082XP987N
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, incl lader, 2x 24V batterijen, 2x ketting , B096FWLBXP
Ongebruikt, ok, geopende doos, incl accessoires, B089FZX4WS
Minieme gebruikssporen, ok, Auralum Black 360° Rotatable Kitchen Single Lever Mixer Tap C High Spout Kitchen Tap Made of Brass Sink Mixer Tap, B0897FK1R1
Ongebruikt, getest en werkend, engelse stekker met adaptor, B0998CFF39
Machine voor pads Lollina lichtblauw + 40 pads gratis+ 4 kopjes ongebruikt, getest en werkend B09HTXTB65
Vegan Milker zwart van ChufaMix. Hulpmiddel voor het maken van plantaardige melk. Zeef voor plantaardige melk. Inhoud 800 ml. Roestvrij stalen filter B08LZSPY4X ok, lichte gebruikssporen
Ongebruikt, ok, Black Tetsubin Style Tea Set Includes 1200ml Cast Iron Teapot, Coaster, 2 Tea Cups and Removable Infuser , B01J7AWNDA
Ongebruikt, GWCLEO Luxury Compact Wine Opener with Lever and Built-in Foil Cutter, Sommelier Sets with Wine Pourer and Wine Stoppers,B07FLQT7Z9
RB Ballon Gin Cocktail-Glazen zwart Premium-Plastic Onbreekbaar 40cl, 6 Stuks, B078XMCJZX
Ongebruikt, KICHLY - Glazen voedselopslagcontainer - 18 Stuks (9 Containers en 9 Transparante Deksels) - Vaatwasmachinebestendig - Magnetron- en vriesvriendelijk - Lekvrij - BPA-vrij, FDA & FSC-goedgekeurd , B07V6JDHZZ
Ongebruikt, Homiso Coffee pod holder, Tassimo compatible, coffee capsules storage, voor 64 x capsules , B07FRMZTJC
Ongebruikt, Homiso Coffee Pod Holder - Nespresso Compatible - Coffee Capsules Storage, 60 x Capsules ,42.1 x 30.8 x 8.4 cm, B07PHFTQCS
Ongebruikt, beschadigde doos, Vecoor Electric Hand Blender 6 in 1 Stainless Steel Purée Stick Set, 1000 W Strong Power, 12 Speeds & Turbo Button Blender, B094MN5Y3B
Ongebruikt, enkel de scharnieren van het houten doosje zijn stuk, messen ok, Set Of 3 Cooks Knife, Kitchen Knife, Professional Knife – NAKIRI, Santoku, Professional Cutting Kit , B07FNR14X4
Ongebruikt, enkel de zeef heeft een deukje,
Ongebruikt, mDesign - Keukenrek - schap - voor keukenkastjes, werkbladen, voorraadkasten
Ongeopend, Acekool Stand Blender, Smoothie Mixer 800 W, Smoothie Maker Blender 1.75 L with BPA-Free Glass Container, 6 Stainless Steel Blades, 21000 rpm, 5 Speed Levels, Low Noise BC1 [Energy Class A+++] , B09TR6P7CN