630x1200
Eik 380x300x800
660x930
620x950
3 zit Lois Phillipe Acajou 19de eeuw 1800x900x1060
H850
Vlaamse poterie H850
8 Haken B1030
Notelaar 1200x550x2000
Canage te herzien 6 stuk
Verguld Art deco
Eik H820
Lois XV 700x800x970
Doré 400x500
Doré 450x750
Acajou 900x500x980
Verlengbaar geen verlengplaten met glas 1250x1000
Notelaar met 2 laden 840x340x700
Zwart 3100x450x1000
Koper en glas 430x430x550
8 stuk
Eik H1000
Eik 18°eeuw 1400x480x2150
Eik 700x400x750
Olm 900x600x640
Plaaster H960
Eik 650x450x750
Lois XVI eind 18°eeuw 1350x630x1150
Noten m. ingel. Marm. blad en bronsbesl.1050X750x750
Vintage 630x530X720
Tafeltje H820
Eik 1040x1100x720
Eik 4stuk
2 stuk L1400
4 stuk H1140
6 stuk H1150