Terracotta H830
Alu.5 lichtpunten H1250
J.Van Bellegem 1999 550x650
H200
Vogel met Tiffanie glas H550
3 stuks 270x340
880x480
480x600
450x680
370x500
Landschap Toscane olie op doek 500x400
Aardewerk B300
Val St Lambert diam.330
Koppel kunststof H400
Brons 8 armen diam.850
Met koper rand diam.400 H250
Maria met kind wassen handen &gezichtjes H400
Olie op paneel 400x350
Olie op doek Dame 1000x1200
Olie op paneel 240x260 get.R.Blois
Pot in porcelein diam.550
2 stuks 330x390
400x300
400x500
repro's van middeleeuw. Arabis.handschr 350x400
3 stuks H380&250&350
Verzilverd H300
Koppel gesigneerd 500x400
Getekend José Thiry 300x400
Getekend 500x400
Art deco 5 armig diam.650
Houtskool 950x750
J.Thiry 400x500
Koppel in vergulde kaders Japans 580x480