Mahonie 570x360x800
Terracotta H830
J.Van Bellegem 1999 550x650
H200
Jongen met bal H570
Kunststof H200
Kunsstof H300
3 stuks 270x340
880x480
480x600
450x680
370x500
Landschap Toscane olie op doek 500x400
H670
Diam.400
Figuren 3stuks
Panasonic
Aardewerk B300
Erotisch get.Claude H250
Val St Lambert diam.330
Papier maché 4stuks H350
B800
Koppel kunststof H400
Maria met kind wassen handen &gezichtjes H400
Olie op paneel 400x350
Olie op doek Dame 1000x1200
Olie op paneel 240x260 get.R.Blois
2 stuks 330x390
400x300
400x500
repro's van middeleeuw. Arabis.handschr 350x400
Verzilverd H300
Koppel gesigneerd 500x400
Getekend José Thiry 300x400
Getekend 500x400
Aziatisch H750