h: 280mm
h: 300mm, lantaarnpaal
Poten, kopstukjes, plm 22 stuks.
260 x h150 mm Onderwerp dorpsfeest.
h: 340mm in kunstbrons, meisje met fruitmand
h: 350mm Wat schade aan stokjes. in kunstbrons, cupido met tamboer.
Getekend A. Dubucant, h: 100mm. gesigneerd Dubucand ca 1900.
h: 100mm, 19° eeuw
l: 400mm
diameter: 310mm
l: 300mm
h: 330mm, met glas en koper
potloodslijpertje
gloeilamp vorm
lampe Pigeon
plm 25 stuks
Mankeert paar vijsjes, Herda met label
1250 X 450 X 430, met keramiek tegels op chrome onderstel, Bayer
1480 X 750 X 550, met bewerkt koperen blad
1200 x 440 x 480, met keramiek blad. Denisco
950 x 560 x 150
Vieux temps en Leffe. 4 dozen van 6 stuks ongeveer.
900 x 650
H 880, Ca 1900
Diam: 530mm Mankeert wat parels.
H zitting 320mm tot H :630 mm met rieten zitting.
580 x 480 mm Zeilboot. Get Jules Merckaert
H 900 Diam 700mm
hoogte dicht 1100mm
voor cologne flessen en onderdelen van.
Vispersje golfstokken paraplu's enz in gedreven bladkoper en inhoud.
700 x 620 mm in vergulde lijst. Hoevezicht
880 x 670 mm op koperen paneel. Get Ch Dixon