Affiliate Ixina kitchens

1283
Sales due to bankruptcy franchisee

Pick-up day: Registration between 9:15 am and 1 pm, customers who have to dismantle can work until 5:15 pm

No viewing day(s)
No collection day(s)
04/02/2019 - 17:00
20/02/2019 - 19:30
256 lots
€ 20
€ 45
Lot nr:
245

2250x1000x720, samen met 8x stoel

€ 30
€ 50
Lot nr:
246
€ 30
€ 90
Lot nr:
247

werkingen onbekend

€ 15
€ 17
Lot nr:
248

1600x800x760

€ 25
13
€ 130
Lot nr:
249

€ 5
15
€ 51
€ 5
28
€ 191
Lot nr:
251

vnl diverse legborden

€ 10
€ 38
Lot nr:
252
€ 40
€ 130
Lot nr:
253

al dan niet complete sets

€ 40
€ 120
Lot nr:
254

samen strooiwagen en sneeuwschop

€ 20
20
€ 250
Lot nr:
255

oa: diverse keukenkasten, tafelbladen, toestellen (gebruikt), matrassen, plinten… toewijzing door aanduiding

€ 5
€ 33
Lot nr:
256

plm 15 stuks

€ 15
€ 46
Lot nr:
257

5600x3600

€ 5
€ 22
Lot nr:
258

1250x2400

€ 5
€ 21
Lot nr:
259

vv 4 plaatsen

€ 5
€ 28
Lot nr:
260

Pages