Canta Tu Karaoke machine

Share this page:
Lot number
1328
Share this page:
VAT: 21 %

Description

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, beschadigde verpakking, Canta Tu Karaoke machine, complete professionele karaoke, draagbaar audio-videosysteem met wifi-microfoon, touchscreen 14 inch, wifi, luidspreker 40 W RMS, 4 uur oplaadtijd, 2 radiofrequenties, B0BG5P7M15

Visit day(s)

17/01/2026 - 15:00 to 16:00

Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge

24/01/2026 - 10:00 to 14:00

Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge