OUTON Dimbare Vloerlamp

Share this page:
Lot number
1166
Share this page:
VAT: 21 %

Description

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, lichte beschadiging aan de poten,volledig, ok, OUTON Dimbare Vloerlamp met Plank en Afstandsbediening, 4 Kleurtemperaturen, 1-Uur Timer, LED Staande Lamp met 2 USB-Poorten, Vloerlamp met Lampenkap voor Woonkamer, Slaapkamer, Kantoor, Hout,B0BKP5TGJW

Visit day(s)

17/01/2026 - 15:00 to 16:00

Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge

24/01/2026 - 10:00 to 14:00

Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge