YITAHOME Opvouwbaar campingbed

Share this page:
Lot number
829
Share this page:
VAT: 21 %

Description

Minieme gebruikssporen, volledig, ok, foto indicatief (kleur blauw), licht beschadigde verpakking, YITAHOME Opvouwbaar campingbed voor volwassenen, stevig campingbed met extra dikke matras, sterke, dikkere buizen, slaapbed voor op reis, kantoor, outdoor, B0BSGGWCY7

Visit day(s)

17/01/2026 - 15:00 to 16:00

Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge

24/01/2026 - 10:00 to 14:00

Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge