YITAHOME Opvouwbaar campingbed
Description
Minieme gebruikssporen, volledig, ok, foto indicatief (kleur blauw), licht beschadigde verpakking, YITAHOME Opvouwbaar campingbed voor volwassenen, stevig campingbed met extra dikke matras, sterke, dikkere buizen, slaapbed voor op reis, kantoor, outdoor, B0BSGGWCY7
Visit day(s)
17/01/2026 - 15:00 to 16:00
Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge
24/01/2026 - 10:00 to 14:00
Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge