Sunrik Led-badkamerspiegel
Description
Gebruikssporen, getest en werkend, enkel spiegel, beschadigde verpakking, Sunrik Led-badkamerspiegel, 50 x 70 cm, ovale badkamerspiegel met verlichting, dimbaar, 3 lichtkleuren, aanraakschakelaar, ontneveling,
Visit day(s)
17/01/2026 - 15:00 to 16:00
Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge
24/01/2026 - 10:00 to 14:00
Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge