Sunrik Led-badkamerspiegel

Share this page:
Lot number
755
Share this page:
VAT: 21 %

Description

Gebruikssporen, getest en werkend, enkel spiegel, beschadigde verpakking, Sunrik Led-badkamerspiegel, 50 x 70 cm, ovale badkamerspiegel met verlichting, dimbaar, 3 lichtkleuren, aanraakschakelaar, ontneveling,

Visit day(s)

17/01/2026 - 15:00 to 16:00

Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge

24/01/2026 - 10:00 to 14:00

Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge