BELEEV V2 opvouwbare step

Share this page:
Lot number
610
Share this page:
VAT: 21 %

Description

Minieme gebruikssporen, ok, licht beschadigde verpakking, BELEEV V2 opvouwbare step voor Kinderen met Lichtgevende Wielen en Stuurpen en Dek, Opvouwbare Scooter met 2 Wielen, Lichtgewicht voor Kinderen van 3-12 Meisje Jongen, Hoogte Verstelbare Antislipdek, Purple, B0C4XPT3PH

Visit day(s)

17/01/2026 - 15:00 to 16:00

Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge

24/01/2026 - 10:00 to 14:00

Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge