GYLEFY kerstlichtketting (100m)

Share this page:
Lot number
561
Share this page:
VAT: 21 %

Description

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, beschadigde verpakking, GYLEFY kerstlichtketting voor buiten, 100 m, kerstlichtketting 800 leds, met afstandsbediening, waterdichte led-lichtketting voor kerstdecoratie, warmwit, B0B68P9CGG

Visit day(s)

17/01/2026 - 15:00 to 16:00

Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge

24/01/2026 - 10:00 to 14:00

Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge