GYLEFY kerstlichtketting (100m)
Description
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, beschadigde verpakking, GYLEFY kerstlichtketting voor buiten, 100 m, kerstlichtketting 800 leds, met afstandsbediening, waterdichte led-lichtketting voor kerstdecoratie, warmwit, B0B68P9CGG
Visit day(s)
17/01/2026 - 15:00 to 16:00
Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge
24/01/2026 - 10:00 to 14:00
Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge