SOULFUL Mousseline Beddengoed (220 x 240 cm)

Share this page:
Lot number
387
Share this page:
VAT: 21 %

Description

Lichte gebruikssporen, ok, originele verpakking, ontbreekt, SOULFUL Mousseline Beddengoed (220 x 240 cm) Katoen, Beddengoedsets 1 Dekbedovertrek met 2 Kussenslopen 80 x 80 cm, Oeko-Tex Beddengoed Zoethoutgroen met Ritssluiting, B0CGZJHN35

Visit day(s)

17/01/2026 - 15:00 to 16:00

Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge

24/01/2026 - 10:00 to 14:00

Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge