Rozin keukenkraan

Share this page:
Lot number
349
Share this page:
VAT: 21 %

Description

Minieme gebruikssporen, volledig, ok, licht beschadigde verpakking, Rozin Keukenkraan Mat Zwart Hoge Druk Spoelbakkraan Keukenkraan met Douche Uitschuifbaar 360° Draaibaar 2 Straalsoorten Keukenmengkraan, B0CFV15CH5

Visit day(s)

17/01/2026 - 15:00 to 16:00

Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge

24/01/2026 - 10:00 to 14:00

Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge