Rozin keukenkraan
Description
Minieme gebruikssporen, volledig, ok, licht beschadigde verpakking, Rozin Keukenkraan Mat Zwart Hoge Druk Spoelbakkraan Keukenkraan met Douche Uitschuifbaar 360° Draaibaar 2 Straalsoorten Keukenmengkraan, B0CFV15CH5
Visit day(s)
17/01/2026 - 15:00 to 16:00
Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge
24/01/2026 - 10:00 to 14:00
Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge