Cesinkin Keukenkraan
Description
Minieme gebruikssporen, volledig, ok, beschadigde verpakking, Cesinkin Keukenkraan, zwart, 360 graden draaibaar, keukenkraan, hoge boog, intrekbare sproeier, 2 sproeimodi van messing,B09HZM61JP
Visit day(s)
17/01/2026 - 15:00 to 16:00
Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge
24/01/2026 - 10:00 to 14:00
Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge