Cesinkin Keukenkraan

Share this page:
Lot number
339
Share this page:
VAT: 21 %

Description

Minieme gebruikssporen, volledig, ok, beschadigde verpakking, Cesinkin Keukenkraan, zwart, 360 graden draaibaar, keukenkraan, hoge boog, intrekbare sproeier, 2 sproeimodi van messing,B09HZM61JP

Visit day(s)

17/01/2026 - 15:00 to 16:00

Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge

24/01/2026 - 10:00 to 14:00

Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge