Xforst tuinschoffel

Share this page:
Lot number
260
Share this page:
VAT: 21 %

Description

Gebruikssporen, ok, beschadigde verpakking, Xforst X-PF410 tuinschoffel met lichtgewicht en robuuste glasvezel handvat en robuuste kop van gesmeed staal met een hoog koolstofgehalte, B0BQH1589D

Visit day(s)

17/01/2026 - 15:00 to 16:00

Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge

24/01/2026 - 10:00 to 14:00

Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge