Xforst tuinschoffel
Description
Gebruikssporen, ok, beschadigde verpakking, Xforst X-PF410 tuinschoffel met lichtgewicht en robuuste glasvezel handvat en robuuste kop van gesmeed staal met een hoog koolstofgehalte, B0BQH1589D
Visit day(s)
17/01/2026 - 15:00 to 16:00
Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge
24/01/2026 - 10:00 to 14:00
Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge