Infray Zonnelamp steen

Share this page:
Lot number
186
Share this page:
VAT: 21 %

Description

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, beschadigde verpakking, infray Zonnelampen voor buiten, solarlampen voor buiten, tuinverlichting op zonne-energie, 40 cm, bol op zonne-energie, met 9 modi, IP67 waterdicht, 40 x 30 x 16 cm, B08393TKX7

Visit day(s)

17/01/2026 - 15:00 to 16:00

Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge

24/01/2026 - 10:00 to 14:00

Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge