Deodar Dekbed (135 x 200 cm)

Share this page:
Lot number
47
Share this page:
VAT: 21 %

Description

Minieme gebruikssporen, ok, verpakking ontbreekt, Deodar Dekbed Ganzendons en Veren 135 x 200 cm, Voor 4 Jaargetijden Eenpersoonsbed, 100% Katoen Voering, Warm, Zacht en Ademend Dekbed, Wasbaar,Öko-Tex en RDS Goedgekeurd, 420 Gr/M², Marineblauw, B0DCVQLDN7

Visit day(s)

17/01/2026 - 15:00 to 16:00

Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge

24/01/2026 - 10:00 to 14:00

Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge