Deodar Dekbed (135 x 200 cm)
Description
Minieme gebruikssporen, ok, verpakking ontbreekt, Deodar Dekbed Ganzendons en Veren 135 x 200 cm, Voor 4 Jaargetijden Eenpersoonsbed, 100% Katoen Voering, Warm, Zacht en Ademend Dekbed, Wasbaar,Öko-Tex en RDS Goedgekeurd, 420 Gr/M², Marineblauw, B0DCVQLDN7
Visit day(s)
17/01/2026 - 15:00 to 16:00
Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge
24/01/2026 - 10:00 to 14:00
Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge