Led-hanglamp

Share this page:
Lot number
44
Share this page:
VAT: 21 %

Description

Gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, beschadigde verpakking, Led-hanglamp, 3 ringen, HH-20 x 40 x 60 cm, met afstandsbediening, lichtkleur traploos instelbaar, dimbaar, 120 watt, in hoogte verstelbaar, led-plafondlamp, 120 cm, hanglamp A+, B082Q1D3Q6

Visit day(s)

17/01/2026 - 15:00 to 16:00

Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge

24/01/2026 - 10:00 to 14:00

Blankenbergse steenweg 7
8000 Brugge