3x Ongeopend, BREYLEE Wimperserum, voor wimpergroei, wimpergroeiserum, wimperbooster, wimperverzorging voor langere, vollere en dikkere wimpers (3 ml) , B09G36293P , BBF 09-2024
Ongebruikt, ok. Verwarmingsventilator, energiebesparend, stil, 1500 W, elektrische verwarming, verwarming, elektrisch met afstandsbediening, 4 modi, 12-uurs timer, 90 graden oscillatie, meervoudige bescherming, B0CLB3WRWK
Ongeopend, Luis Bien Blue Hair Care Serum+ Dermaroller Set, Haaruitval Preventie, Beschadigde Haarherstelling sneller Unisex-50 ML, B07VLWSNJL
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, CIARRA CBBIH3 3 kookzones inductiekookplaat, 59cm ingebouwde kookplaat 6100W, 9 vermogensniveaus inductiekookplaat, timer en kinderslot/touch control/led display/zwart kristalglas oppervlak, B08JZ58CJJ
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, CIARRA CBBIH4B 4 kookzones inductiekookplaat, inbouwkookplaat 7200W, 9 vermogensniveaus inductiekookplaat, booster/timer en kinderslot/touch control/led display/zwart kristalglas oppervlak, B08JZ86ZCY
2x Ongeopend, LYSEDIA - Serum Supreme Face Oil - Gezichtsverzorging - Anti rimpel serum voor dames - 30 ml, 3760003600252
Ongebruikt, 1 organizer heeft een kras bovenaan. mDesign cosmetica-organizers – make-up box van plastic met scharnierdeksel – badkamer organizer voor het bewaren van beautyartikelen – set van 4 – transparant, B09R2LZZTV