More info: 0475/46.43.83 (only telephone - no messages) or via veilingluc@gmail.com
getekend wagen h-90cm
1900
3 x tafelbellen
craquele
3x binnenbekleding ford transit
ongebruikt
10w60
werkende staat
23/24 karaat hartvergoldet
maat 44
merk perske
gebruikt en ongebruikt
2x fles mol vrij