Both new goods and returns and undeliverables
getest en werkend, engelse stekker met gratis adaptor, ongebruikt
Robusta Forceclean floor pro , 22,2V Lithium batterij, lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, getest en werkend
GSX10, sporen die duiden op eenmalig gebruik, getest en werkend, volledig
waterproof en anti-schok bluetooth speler, limited edition Fleurs Bleues
Ion technologie, 2300W, ongebruikt, geopende doos, model HPS920
type philips 379554816, 2x 7,5W LED , warm wit ongebruikt
Drone compleet pakket, Drone met camera + afstandsbediening + 3D-bril voor gsm, ongebruikt
nieuw, 3x10W led, wit alu , 30graden tilt, warmwit, EAN 4000870926857
met ringen , zware geweven 95% verduisterend, isolerend en geluidsdempend, per gordijn 300x250cm
ongebruikt, android, Goclever Rugged Series , Quantum 500 Steel ,
ongebruikt in gesloten verpakking, wireless IP camera, 360 graden groothoeklens, draai en tilt via app, bekijk via app, IR LED nightvision, bewegingsdetectie
ongebruikt in gesloten verpakking, roze, Bluetooth speaker met Radio FM en wekkerfunctie
ongebruikt in gesloten verpakking, 3200DPI, voor rechterhand, optical, merk CSL
strijken met stoom, calor access steam minute, Dampborstel DR7000, ongebruikt, watersporen in tank van het testen, getest en werkend
turbo silence 22,2 V Li-ion, sporen 1 item die duiden op eenmalig gebruik.
BS1307A, sporen die duiden op eenmalig gebruik, getest en werkend
draaiborstel op batterij met verlengstuk, ongebruikt, doos beschadigd