Showroom clearance DIY store

2996

sale due to showroom renewal and overstock

Polderstraat 2a
8020 Oostkamp
Polderstraat 2a
8020 Oostkamp
330 lots
€ 50
€ 126
Lot nr:
201

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Ipotools MIG-160ER Inverter-lasapparaat, MIG/MAG-beschermgas, 160 ampère, ook geschikt voor flux/vuldraad en elektroden, E-hand, digitaal display, IGBT-technologie, 230 V, B08K96PXG2

€ 60
14
€ 215
Lot nr:
202

Ongeopend, Nemo GRABO PRO-Lifter-20 elektrische Vacuum-zuignap lifter met automatische aan/uit-functie en digitaal display 1 batterij voor hout, gipsplaten, graniet, glas, tegels, porselein, B0B3QH9BMN

€ 60
12
€ 220
Lot nr:
203

€ 30
€ 45
Lot nr:
204

Ongebruikt, ok, Structio International Vacuümpomp, olievrij, industrie laboratorium, vacuüm, olievrije pomp (400 A2) Maximale Vacuüm - 973 milibar :: 730 mmHg, B0747THKYC

€ 50
€ 50
Lot nr:
205

Ongeopend, licht beschadigde doos, SFA SaniDouche 0016 Afwaterpomp, speciaal voor douches, hefinstallatie voor afvalwaterafvoer uit wastafel, douche en bidet, huishoudpomp met 2 aansluitingen, B003IVECLQ

€ 70
€ 110
Lot nr:
206

Ongeopend, licht beschadigde doos, SFA 0017 smalle vermaler voor wandtoilet, 220 V, groen, B003ANNP6A

€ 10
€ 32
Lot nr:
207

Ongebruikt, Dubbele terugslagklep Ø110mm terugslagsluiting rattenbescherming voor HT/KG buizen , B081T5W9VY

€ 10
€ 40
Lot nr:
208

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Eletorot Oplaadbare werklamp 60W, noodverlichting voor stroomonderbrekingen thuis, draagbare LED-schijnwerper 20800mAh, draadloze winkelverlichting Bouwverlichting, kamperen, garageverlichting, B08GSSCGZX

€ 10
€ 35
Lot nr:
209

€ 10
€ 40
Lot nr:
210

€ 6
€ 35
Lot nr:
211

Ongebruikt, kleine beschadiging : plastiek omhulsing achterkant heeft een krak, getest en werkend, volledig, Eletorot Oplaadbare werklamp 60W, noodverlichting voor stroomonderbrekingen thuis, draagbare LED-schijnwerper 20800mAh, draadloze winkelverlichting Bouwverlichting, kamperen, garageverlichting, B08GSSCGZX

€ 10
€ 12
Lot nr:
212

Ongebruikt, ok, SFA Sanicondens Pro Condensaatpomp voor Airconditioning, Koel- en Vrieskist, 2.1 L, Wit, B004L3LEWU

€ 30
€ 45
Lot nr:
213

Ongeopend, ok, hzexun Insteekopzetstuk voor boorpers, bankboor locator set voor insteekbeitels boormachine, vierkant gat holle beitel insteekboor voor houtbewerking, insteek- en spangereedschap, B09LQPZXJY

€ 35
12
€ 130
Lot nr:
214

Ongeopend, verpakking licht beschadigd, Makita DHR243Z accu-combihamer SDS-Plus (Pack zonder accu/oplader, 18 V),88381654722

€ 50
€ 110
Lot nr:
215

€ 200
€ 0
Lot nr:
216

Plm 25 stuks, Gebruikssporen, ok, Partij Bekistingshaken (universeel model) voor systeembalken

€ 110
€ 0
Lot nr:
217

Plm 11 stuks, Ongebruikt, Partij Bekistingshaken (demomodellen)

€ 14
€ 0
Lot nr:
218

Ongebruikt, ok, 2 x Aluminium Inlegrooster 40x40

€ 14
€ 0
Lot nr:
219

€ 14
€ 0
Lot nr:
220

€ 14
€ 14
Lot nr:
221

€ 20
€ 0
Lot nr:
222

Ongebruikt, ok, 2 x Aluminium Inlegrooster 50x50

€ 20
€ 0
Lot nr:
223

€ 20
€ 0
Lot nr:
224

€ 20
€ 0
Lot nr:
225

€ 20
€ 0
Lot nr:
226

Ongebruikt, ok, 3 x Aluminium Inlegrooster 50x50

€ 20
€ 20
Lot nr:
227

€ 20
€ 20
Lot nr:
228

€ 30
€ 30
Lot nr:
229

Ongebruikt, ok, 2 x Aluminium Inlegrooster 60x60

€ 30
€ 30
Lot nr:
230

€ 30
€ 30
Lot nr:
231

€ 30
€ 0
Lot nr:
232

Ongebruikt, ok, 3 x Aluminium Inlegrooster 60x60

€ 30
€ 0
Lot nr:
233

€ 20
€ 25
Lot nr:
234

Ongebruikt, ok, 2 x Aluminium Kelderrooster, 1 x 30x40, 1 x 30x50

€ 36
€ 0
Lot nr:
235

Ongebruikt, ok, 3 x Aluminium Kelderrooster 30x60

€ 20
15
€ 124
Lot nr:
236

Ongebruikt, ok, Makita DJV182ZJ DJV182Z B-09765 Accu-Hangzaag, Zonder Accu/Oplader, 390 W, 18 V , 88381651882

€ 5
€ 13
Lot nr:
237

8x Powers betonboor SDS8x100/160 + 1x SDS6x100/160

€ 5
€ 7
Lot nr:
238

9x powers hex tapper bit 3/16x7" SDS

€ 5
€ 5
Lot nr:
239

5x BOOR 05 x 275 ROTO/PERC, helixfix

€ 5
€ 5
Lot nr:
240

5x BOOR 06 x 330 ROTO/PERC, joran

Pages