sale due to showroom renewal and overstock
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Ipotools MIG-160ER Inverter-lasapparaat, MIG/MAG-beschermgas, 160 ampère, ook geschikt voor flux/vuldraad en elektroden, E-hand, digitaal display, IGBT-technologie, 230 V, B08K96PXG2
Ongeopend, Nemo GRABO PRO-Lifter-20 elektrische Vacuum-zuignap lifter met automatische aan/uit-functie en digitaal display 1 batterij voor hout, gipsplaten, graniet, glas, tegels, porselein, B0B3QH9BMN
Ongebruikt, ok, Structio International Vacuümpomp, olievrij, industrie laboratorium, vacuüm, olievrije pomp (400 A2) Maximale Vacuüm - 973 milibar :: 730 mmHg, B0747THKYC
Ongeopend, licht beschadigde doos, SFA SaniDouche 0016 Afwaterpomp, speciaal voor douches, hefinstallatie voor afvalwaterafvoer uit wastafel, douche en bidet, huishoudpomp met 2 aansluitingen, B003IVECLQ
Ongeopend, licht beschadigde doos, SFA 0017 smalle vermaler voor wandtoilet, 220 V, groen, B003ANNP6A
Ongebruikt, Dubbele terugslagklep Ø110mm terugslagsluiting rattenbescherming voor HT/KG buizen , B081T5W9VY
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Eletorot Oplaadbare werklamp 60W, noodverlichting voor stroomonderbrekingen thuis, draagbare LED-schijnwerper 20800mAh, draadloze winkelverlichting Bouwverlichting, kamperen, garageverlichting, B08GSSCGZX
Ongebruikt, kleine beschadiging : plastiek omhulsing achterkant heeft een krak, getest en werkend, volledig, Eletorot Oplaadbare werklamp 60W, noodverlichting voor stroomonderbrekingen thuis, draagbare LED-schijnwerper 20800mAh, draadloze winkelverlichting Bouwverlichting, kamperen, garageverlichting, B08GSSCGZX
Ongebruikt, ok, SFA Sanicondens Pro Condensaatpomp voor Airconditioning, Koel- en Vrieskist, 2.1 L, Wit, B004L3LEWU
Ongeopend, ok, hzexun Insteekopzetstuk voor boorpers, bankboor locator set voor insteekbeitels boormachine, vierkant gat holle beitel insteekboor voor houtbewerking, insteek- en spangereedschap, B09LQPZXJY
Ongeopend, verpakking licht beschadigd, Makita DHR243Z accu-combihamer SDS-Plus (Pack zonder accu/oplader, 18 V),88381654722
Plm 25 stuks, Gebruikssporen, ok, Partij Bekistingshaken (universeel model) voor systeembalken
Plm 11 stuks, Ongebruikt, Partij Bekistingshaken (demomodellen)
Ongebruikt, ok, 2 x Aluminium Kelderrooster, 1 x 30x40, 1 x 30x50
Ongebruikt, ok, Makita DJV182ZJ DJV182Z B-09765 Accu-Hangzaag, Zonder Accu/Oplader, 390 W, 18 V , 88381651882