8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Controlled return goods, checked for basic functionality. Any flaws in description. The photos are indicative of the type/model, NOT of the actual item.
Unopened = Overstock
Unused = Return item, the item shows no signs of use, looks unused
Minimal traces of use = Return item, item shows minor traces of one-time use/assembly/removing box
Light traces of use: Return item, item shows light traces of (one-time?) use
Used = Returned item, item shows obvious signs of use
Intensive use = Return item, item has been used intensively and shows signs of this.
Promotion Home delivery : 10.95€ vati per package (banana box max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, iDOO elektrische ventilatorkachel voor thuis, 1500W snelle verwarming voor grote kamers, automatische verwarming met afstandsbediening, veilig en stil, 12-uurs timer, B0B6ZJRB3Q
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, iDOO elektrische ventilatorkachel voor thuis, 1500W snelle verwarming voor grote kamers, automatische verwarming met afstandsbediening, veilig en stil, 12-uurs timer, B0B6ZJRB3Q
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, iDOO elektrische ventilatorkachel voor thuis, 1500W snelle verwarming voor grote kamers, automatische verwarming met afstandsbediening, veilig en stil, 12-uurs timer, B0B6ZJRB3Q
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, iDOO elektrische ventilatorkachel voor thuis, 1500W snelle verwarming voor grote kamers, automatische verwarming met afstandsbediening, veilig en stil, 12-uurs timer, B0B6ZJRB3Q
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, iDOO elektrische ventilatorkachel voor thuis, 1500W snelle verwarming voor grote kamers, automatische verwarming met afstandsbediening, veilig en stil, 12-uurs timer, B0B6ZJRB3Q
Ongebruikt, ok, KICHLY – Opbergbakken Bijkeuken (Transparant) - Set van 8 containers (4 grote en 4 kleine opbergbakken) Opslag voor keuken, bijkeuken, kasten, aanrecht en koelkast - BPA-vrij , B07TZJVHYL
Ongebruikt, ok, KICHLY – Opbergbakken Bijkeuken (Transparant) - Set van 8 containers (4 grote en 4 kleine opbergbakken) Opslag voor keuken, bijkeuken, kasten, aanrecht en koelkast - BPA-vrij , B07TZJVHYL
Ongebruikt, ok, KICHLY – Opbergbakken Bijkeuken (Transparant) - Set van 8 containers (4 grote en 4 kleine opbergbakken) Opslag voor keuken, bijkeuken, kasten, aanrecht en koelkast - BPA-vrij , B07TZJVHYL
Lichte gebruikssporen, ok, KICHLY – Opbergbakken Bijkeuken (Transparant) - Set van 8 containers (4 grote en 4 kleine opbergbakken) Opslag voor keuken, bijkeuken, kasten, aanrecht en koelkast - BPA-vrij , B07TZJVHYL
Ongeopend, mDesign - Opbergbak - opbergbox/voorraaddoos voor levensmiddelen - stapelbaar - doorzichtig - per 2 stuks verpakt , 30,5 x 15,2 x 20,3 cm , B07D845873
Ongeopend, mDesign - Opbergbak - opbergbox/voorraaddoos voor levensmiddelen - stapelbaar - doorzichtig - per 2 stuks verpakt , 30,5 x 15,2 x 20,3 cm , B07D845873
Ongebruikt, volledig, SMONTER Multifunctionele beweegbare verstelbare basis met 4×2 vergrendelbare rubberen zwenkwielen en 8 sterke poten Mobiele kofferroller voor wasmachine, droger en koelkast, B075K651DZ
Ongeopend, beschadigde doos, Flauno Elektrische kurkentrekker, oplaadbaar, geschenkdoos met automatische flesopener, capsulesnijder, wijnbeluchter, wijnflessensluiting , B07RZTRN4F
Ongebruikt, getest en werkend, RENPHO Elektrisch verwarmings-pad voor nek, machinewasbaar, automatische uitschakeling, snelle verwarming, met 3 temperatuurinstellingen, voor nek en schouders, 60 x 90 cm, blauw , B09PFMQWC4
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, Duerer Verwarmingskussen Elektrisch voor nek schouders rug 45 x 85 cm Home Warmtekussen automatische uitschakeling, 10 niveaus temperatuur set, mag in de wasmachine, Grijs , B099RY7DJ1
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, Duerer Verwarmingskussen Elektrisch Nek en Schouders 60 x 100cm Warmtekussen automatische uitschakeling, 10 niveaus temperatuur set, mag in de wasmachine, Grijs , B099RVYFGG
2x Ongebruikt, ok, Tvidler Spiraal siliconen oorreiniger Kit - Oorsmeer verwijderen op een veilige, effectieve, comfortabele en milieuvriendelijke manier. Oorsmeerreiniger wordt geleverd met 6 herbruikbare tips , B09GG82Z64
2x Ongebruikt, ok, Tvidler Spiraal siliconen oorreiniger Kit - Oorsmeer verwijderen op een veilige, effectieve, comfortabele en milieuvriendelijke manier. Oorsmeerreiniger wordt geleverd met 6 herbruikbare tips , B09GG82Z64
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Bedsure getrokken flanel elektrische deken, 130x180, B09Z6RVDTP
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Bedsure getrokken flanel elektrische deken, 130x180, B09Z6RVDTP
Ongebruikt, verpakking ontbreekt, getest en werkend, ok, Bedsure getrokken flanel elektrische deken, 130x180, B09Z6RVDTP
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Bedsure getrokken flanel elektrische deken, 130x180, B09Z6RVDTP
Ongebruikt, getest en werkend, ANJI DEPOT Olieradiator, 2500 W, 11 Fin, kachels, elektrische radiator, draagbare elektrische verwarming met 3x instelbare temperatuur, wit , afmetingen: 490 × 240 × 625 mm , B09ZL3GJV11
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ANJI DEPOT Olieradiator, 2500 W, 11 Fin, kachels, elektrische radiator, draagbare elektrische verwarming met 3x instelbare temperatuur, wit , afmetingen: 490 × 240 × 625 mm , B09ZL3GJV12
Ongebruikt, kleine deuk in metaal , getest en werkend, ANJI DEPOT Olieradiator, 2500 W, 11 Fin, kachels, elektrische radiator, draagbare elektrische verwarming met 3x instelbare temperatuur, wit , afmetingen: 490 × 240 × 625 mm , B09ZL3GJV13
Ongebruikt, ok, verpakking vochtig geweest, Gotoll Keramische ventilatorkachel, 3 warmtestanden, met koude stand ,60 graden oscillatie en oververhittingsbeveiliging , 23 x 23 x 60 cm B08GCHQ781
Ongebruikt, COFUN Vleesmolen-opzetstuk voor KitchenAid keukenmachine, vleesmolen voor Kitchenaid accessoires met maalschijf worstvulhoorns, optionele accessoires voor KitchenAid blender, B08P1D8CND
Ongebruikt, COFUN Vleesmolen-opzetstuk voor KitchenAid keukenmachine, vleesmolen voor Kitchenaid accessoires met maalschijf worstvulhoorns, optionele accessoires voor KitchenAid blender, B08P1D8CND
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Anktel 9000PA Handstofzuiger, Batterij Zakloos Nat & Droog met laadstation voor wandmontage, Wasbaar HEPA-filter Handstofzuiger 14,8V 100W, B09SYV3GR5
Ongebruikt, ok, Zamufo Handheld Vacuum Cleaner Battery, Car Handheld Vacuum Cleaner Wireless with LED Light, Mini Portable Vacuum Cleaner Pet Hair for Home, Pet and Car, 120 W , B09W5LB6X2
Ongebruikt, ok, Honk Toetsenbord Stofzuiger 4300 Pa Super Zuigkracht Mini Oplaadbare Stofzuiger, B08ZN3CVFT
Ongebruikt, ok, GOYLSER Marine badmat mat, ultradunne badmat, 43*96,5cm ,antislip, marine, absorberende, sneldrogende binnendeurmat, machinewasbaar, donkergrijs
Ongebruikt, ok, GOYLSER Marine badmat mat, ultradunne badmat, 43*96,5cm ,antislip, marine, absorberende, sneldrogende binnendeurmat, machinewasbaar, donkergrijs
Ongebruikt, ok, DEXI Dirt Trapper deurmat, antislip barrièrematten voor binnen en buiten, super absorberend toegangstapijt machinewasbaar, zachte vloermat tapijt (donkergrijs , 80 x 120 cm) ,B08W4RS2J6
Ongebruikt, ok, DEXI Dirt Trapper deurmat, antislip barrièrematten voor binnen en buiten, super absorberend toegangstapijt machinewasbaar, zachte vloermat tapijt (donkergrijs , 80 x 120 cm) ,B08W4RS2J6
Lichte gebruikssporen, ok, Magnetische glasreiniger voor glas van 1 tot 18 mm (inclusief reserveonderdelen). Double Crystal magnetische glazenwasser. Professionele magnetische glazenwasser voor in huis. Glasreiniger , B09MKZJD72
Lichte gebruikssporen, ok, Magnetische glasreiniger voor glas van 1 tot 18 mm (inclusief reserveonderdelen). Double Crystal magnetische glazenwasser. Professionele magnetische glazenwasser voor in huis. Glasreiniger , B09MKZJD73
Ongebruikt, ok, Magnetische glasreiniger voor glas van 1 tot 18 mm (inclusief reserveonderdelen). Double Crystal magnetische glazenwasser. Professionele magnetische glazenwasser voor in huis. Glasreiniger , B09MKZJD72
Ongebruikt, Aladino Deurmat 3 ° generatie 50x65cm, Grijs, , ultra absorberend, antislip, van rubber, wasbaar, microvezel, voor binnen en buiten , B07T8Q9KPS
Ongebruikt, Aladino Deurmat 3 ° generatie 100x65cm, Grijs, , ultra absorberend, antislip, van rubber, wasbaar, microvezel, voor binnen en buiten , B07RPWWGQS