Guitars

2165
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
36 lots
€ 500
17
€ 1600
Lot nr:

2008 , Perfecte staat, modelnr LPSSAYNHX , in originele case met Slash logo , BTW op marge

€ 500
14
€ 1800
Lot nr:

2007 , Perfecte staat, in originele Hardcase, Custom Shop, Unieke paint-job : Steampunk , BTW op marge

€ 100
13
€ 400
Lot nr:

Perfecte staat

€ 100
€ 210
Lot nr:

Perfecte staat ,in originele hardcase, BTW op marge

€ 100
22
€ 460
Lot nr:

Werkende top-staat, BTW op marge

€ 100
22
€ 460
Lot nr:

€ 50
€ 90
Lot nr:

Topkast , werkende top-staat, BTW op marge

€ 50
€ 90
Lot nr:

€ 180
13
€ 420
Lot nr:

This combination contains lot numbers 7-8 and becomes active as soon as the these individual lots have ended. The starting bid is the sum of the highest bids on the individual lots (or the starting bid if no bid was placed).

€ 50
€ 60
Lot nr:

€ 50
€ 70
Lot nr:

€ 50
€ 105
Lot nr:
12

Getest en werkend, enkel beetje stof, 12 sporen opnemen , BTW op marge

€ 10
€ 25
Lot nr:
13

Gebruikte staat, ok, BTW op marge

€ 10
€ 25
Lot nr:
14

€ 10
€ 10
Lot nr:
15

Gebruikt, ok, BTW op marge

€ 10
€ 0
Lot nr:
16

Gebruikt, ok, BTW op marge

€ 10
16
€ 90
Lot nr:
17

Gebruikt, in opbergzak , BTW op marge

€ 5
14
€ 60
Lot nr:
18

Gitarra Espana, gebruikt, lichte beschadigingen, BTW op marge

€ 10
14
€ 70
Lot nr:
19

Getest en werkend , BTW op marge

€ 100
14
€ 310
Lot nr:
20

High End cinema surround set, lichte gebruikssporen, te reinigen, met SWA-6000 wireless receiver module voor achterspeakers, Blu-ray speler DTS , BTW op marge

€ 50
18
€ 360
Lot nr:
21

Volledig en perfecte staat, bars werden verwijderd voor verhuis, minieme gebruikssporen , BTW op marge

€ 100
14
€ 300
Lot nr:
22

Werkende staat, alle functies werken,; BTW op marge

€ 100
€ 230
Lot nr:
23

Werkende staat, fabrieksinstellingen, BTW op marge

€ 50
€ 50
Lot nr:
24

Gedemonteerd in werkende staat, lampen met weinig uren, BTW op marge

€ 50
€ 120
Lot nr:
25

Beauty Science, getest en werkend, te reinigen, Wit beetje verkleurd , BTW op marge

€ 20
€ 70
Lot nr:
26

Werkende staat, engelse stekker met adaptor, BTW op marge

€ 20
€ 90
Lot nr:
27

Getest en ok, incl pomp, paddel en transportzak , lichte gebruikssporen , BTW op marge

€ 20
12
€ 100
Lot nr:
28

Gebruikt, getest en ok, enkel de paddle zit vast en gekleefd, incl pomp, paddle en transportzak EAN 4251320805363 ,BTW op marge

€ 10
€ 18
Lot nr:
29

Reeds gemonteerd geweest, volledig 4048268108829 , BTW op marge

€ 10
€ 16
Lot nr:
30

Incl treeguard and support rope 4046228026756 lichte gebruikssporen, BTW op marge

€ 30
€ 40
Lot nr:
31

Orange Shell , Design By Angelo Pinaffo , gemonteerd als bureaustoel, BTW op marge

€ 10
€ 14
Lot nr:
32

Zwart, stof , BTW op marge

€ 10
€ 10
Lot nr:
33

BTW op marge

€ 10
14
€ 70
Lot nr:
34

Zwart, gebruikssporen ,afm 1 kastje : 28x41x32cm BTW op marge

€ 10
€ 22
Lot nr:
35

Verrijdbaar en moduleerbaar , BTW op marge

€ 10
€ 21
Lot nr:
36